جهانبخش: بازوبند کاپیتانی برایم افتخار است/ این یک امتیاز خیلی می‌تواند به ما کمک کند

20:10 - 20 مهر 1400
کد خبر: ۷۶۴۸۱۶
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
بازیکن تیم ملی فوتبال ایران گفت: یک امتیاز بازی مقابل کره جنوبی خیلی می‌تواند به ما کمک کند.

علیرضا جهانبخش در پایان دیدار امروز تیم ملی فوتبال ایران مقابل کره جنوبی در نشست خبری بعد از بازی اظهاراتی داشت که گزیده آن را در زیر می‌خوانید:

*قبل از بازی می‌دانستیم بازی سختی در پیش داریم. در این چند روز در ایران برای بازی با کره آماده شدیم. از اول بازی می‌خواستیم با تمام قوا مقابل کره که رقیب سنتی ماست، ظاهر شویم. ما در بازی‌های گذشته بازی‌های خوبی در خانه مقابل کره به نمایش گذاشته بودیم.

*در نیمه اول کره‌ای‌ها از فاصله بین هافبک‌ها و مهاجمان استفاده کردند، اما به مرور ما این مشکل را حل کردیم و در نیمه دوم بهتر ظاهر شدیم. به نظر ما با توجه به شانس‌هایی که داشتیم، می‌توانستیم بازی را ببریم، ولی در مسیر صعود به جام جهانی، این یک امتیاز هم اهمیت دارد.

*مسیر طولانی‌ای داریم. سعی می‌کنیم در بازی‌های بعد بازی بهتری انجام دهیم و امتیازات بیشتری کسب کنیم تا به جام جهانی صعود کنیم.

*خدا را شکر به تیم ملی کمک کردم. من همیشه گفتم که پوشیدن لباس تیم‌ملی و بازوبند کاپیتانی افتخار بزرگی است و آرزوی بچگی من بوده است. حضور حاج‌صفی و انصاری‌فرد به عنوان کاپیتان‌های اول و دوم قوت قلب است. این مسئولیت بزرگی است که باید بازیکنان را هدایت کنم.

*این تلاش بازیکنان است و افتخار می‌کنم که در جمع آن‌ها هستم. میکس بازیکنان باتجربه و جوان نسل خوبی برای تیم‌ملی درست کرده و کمک می‌کند که به جام جهانی صعود کنیم. کمک کادر فنی به ما در این مسیر کمک کرده است. به امید خدا در این مسیر تاثیرگذار باشم و عملکرد بهتری چه به عنوان هدایت گر و چه به شخصه داشته باشم. امیدوارم مردم ایران را خوشحال کنم.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *