ساروی: امیدوارم با کسب مدال طلا دل مردم ایران را شاد کنم

۱۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۶:۲۲
کد خبر: ۷۶۴۴۰۳
نماینده وزن ۹۷ کیلوگرم تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان گفت: خدا را شکر می‌کنم که توانستم با برتری مقابل حریفان به دیدار پایانی راه پیدا کنم.

- طبق اعلام فدراسیون کشتی، محمدهادی ساروی اظهار داشت: در المپیک یک اتفاق باعث شد تا از رسیدن به فینال محروم شوم و در نهایت به مدال برنز بسنده کنم، اما در این دوره از رقابت‌ها به چیزی جز مدال طلا فکر نمی‌کنم و می‌خواهم رنگ آن مدال را این‌بار به طلا تبدیل کنم. در تمام روز‌هایی که از المپیک برگشتم تا حضور در این رقابت‌ها، تمام تمرکزم را روی جبران آن شکست معطوف کردم و فقط با مدال طلای این رقابت‌ها آرام خواهم گرفت.

وی در خصوص حریفش در دیدار فینال گفت: حریفم در دیدار فینال، کشتی‌گیری از مجارستان است که چند سالی است از او شناخت دارم و با نحوه مبارزاتش آشنایی دارم. امیدوارم با یک آنالیز دقیق و پیاده‌سازی تاکتیک‌هایی که کادرفنی اتخاذ می‌کند بتوانم در یک کشتی حساب شده مقابل این حریف به برتری برسم و مدال طلای این دوره از رقابت‌ها را به سینه بزنم.

دارنده مدال برنز المپیک در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم با دعای خیر مردم بتوانم امروز با شکست حریف مجارستانی به مدال طلای این دوره از رقابت‌ها برسم و دل هموطنان‌مان را شاد کنم. بزرگترین و لذت‌بخش‌ترین لحظه‌ای که این موفقیت‌ها برای من به وجود می‌آورد، آن لحظه‌ای است که دل مردم شاد می‌شود. اینکه برای لحظه‌ای مردم مشکلات‌شان را فراموش کنند و به شادی بپردازند، بسیار ارزشمند است و خستگی از وجودمان خارج می‌شود.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *