دانشجویانی که واکسینه شده اند می‌توانند آموزش حضوری داشته باشند

۱۳ مهر ۱۴۰۰ - ۰۳:۳۹:۰۱
کد خبر: ۷۶۳۳۳۵
معاون دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی، گفت‌: با شروع آموزش حضوری دانشجویان تحصیلات تکمیلی از آبان ماه، دانشجویانی که دو دز واکسن تزریق کرده اند می‌توانند آموزش حضوری داشته باشند.
غلامرضا لطیفی معاون دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی در گفت‌وگو با میزان در مورد واکسیناسیون اساتید ،کارکنان و دانشجویان این دانشگاه گفت:در حال حاضر واکسیناسیون اساتید،کارکنان و خانواده‌های آنان به پایان رسیده است و دانشجویان نیز برخی به دانشگاه مراجعه و واکسینه شده و برخی نیز در شهر محل زندگی خود واکسن دریافت کرده اند.

وی در پاسخ به این سوال که با حضوری شدن آموزش و بازگشایی دانشگاه‌ها آیا دانشجویانی که واکسن نزده اند با محدودیت‌های برای آموزش حضوری مواجه می‌شوند یا خیر گفت:دانشجویانی که دو دز واکسن خود را تزریق کرده اند می‌توانند در آموزش حضوری شرکت کنند.

لطیفی در مورد آغاز آموزش حضوری گفت:از آبان ماه با بهبود شرایط دانشجویان تحصیلات تکمیلی آموزش حضوری را خواهند داشت، دانشجویان کارشناسی و و نو ورودان کارشناسی نیز از نیم سال دوم فرآیند آموزش حضوری آن‌ها آغاز خواهد شد.

وی در مورد میزان افزایش شهریه این دانشگاه گفت:به طور کلی بر طبق مصوبات وزارت علوم می‌توان گفت که در تمامی مقاطع میانگین ۱۰ درصد افزایش شهریه داشته ایم.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *