امیدواریم به سرعت به پوشش حداقل ۷۰ درصدی واکسیناسیون برسیم

۰۹ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۶:۰۱
کد خبر: ۷۶۲۴۳۱
وزیر بهداشت گفت: خوشبختانه واکسن کرونا به وفور تامین شده و بالای ۸۰ میلیون دُز واکسن در کشور وارد شده و بیش از ۵۴ میلیون دُز واکسن تزریق شده که امیدواریم به سرعت به پوشش حداقل ۷۰ درصد برسیم. محدودیت‌ها برای افرادی که دو دُز واکسن تزریق می‌کنند برداشته می‌شود.
-بهرام عین اللهی در حاشیه دیدار با تعدادی از خانواده‌های شهدای شهرستان بهمئی که در فرمانداری این شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: امیدواریم که ایران در واکسیناسیون علیه کرونا بتواند در دنیا در جایگاه بالایی قرار گیرد و خوشبختانه از نظر تزریق واکسن کرونا، از برخی کشور‌ها پیش افتاده ایم و انتطار داریم که با واکسیناسیون کامل و رعایت پروتکل‌ها حتی پس از تزریق دو دُز واکسن، شاهد کنترل بیماری کرونا باشیم.
 
وی گفت:خوشبختانه واکسن کرونا به وفور تامین شده و بالای ۸۰ میلیون دُز واکسن در کشور وارد شده و بیش از ۵۴ میلیون دُز واکسن تزریق شده که امیدواریم به سرعت به پوشش حداقل ۷۰ درصد برسیم. محدودیت ها برای افرادی که دو دُز واکسن تزریق می کنند برداشته می شود.

وی افزود: واکسیناسیون به تنهایی عامل کنترل بیماری نیست بلکه به کاهش میزان ابتلا و مرگ و میر بیماران کووید۱۹ کمک می‌کند و بعد از واکسیناسیون نیز پروتکل‌های بهداشتی باید کماکان رعایت شود.
 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *