رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

افزایش 20درصدی حقوق معلمان ابتدایی از مهرماه اعمال می‌شود

10:02 - 22 تير 1393
کد خبر: ۷۶۰
دسته بندی: جامعه ، عمومی
خبرگزاری میزان: معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش از افزایش 20 درصدی حقوق معلمان ابتدایی خبر داد و گفت: مقدمات کار در وزارت آموزش و پرورش محیا شده و تنها با موافقت معاونت نیروی انسانی رییس جمهور این افزایش از مهرماه اعمال خواهد شد.

: معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش از افزایش 20 درصدی حقوق معلمان ابتدایی خبر داد و گفت: مقدمات کار در وزارت آموزش و پرورش محیا شده و تنها با موافقت معاونت نیروی انسانی رییس جمهور این افزایش از مهرماه اعمال خواهد شد.

محمد دیمه ور در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی میزان از افزایش حقوق معلمان مقطع ابتدایی خبر داد و افزود: اگر منابع موجود در کشور اجازه دهد و در صورت موافقت معاونت نیروی انسانی ریاست جمهوری، افزایش 20 درصدی حقوق معلمان ابتدایی از مهرماه سال جاری و همزمان با شروع سال تحصیلی اعمال می‌شود.

افزایش فوق العاده شغلی منوط به موافقت دولت

وی افزایش حقوق معلمان ابتدایی را حق معلمان مقطع ابتدایی عنوان کرد و گفت: وزیر آموزش و پرورش به طور جد پیگیر افزایش حقوق معلمان ابتدایی است که البته اگر ظرفیت ها و منابع موجود در کشور اجازه دهد، حقوق معلمان ابتدایی آن هم به دلیل سختی کارشان تا 20 درصد افزایش می‌یابد.

معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش در پایان خاطرنشان کرد: این افزایش حقوق به نوعی حق معلمان ابتدایی است و در صورت موافقت نهایی دولت اعمال می‌شود.

گفتنی است؛ چندی پیش علی اصغر فانی؛ وزیر آموزش و پرورش در رابطه با پیشنهاد فوق العاده شغل فرهنگیان در دوره ابتدایی اعلام کرده بود که این موضوع در دست بررسی است، کارهای مقدماتی آن انجام شده است و به زودی خبرهای خوشی در این زمینه به فرهنگیان داده می‌شود.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *