صدقی: تلاش‌ها برای رفع موانع باشگاهداران ادامه دارد

۳۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۳:۰۳
کد خبر: ۷۵۹۹۵۲
دسته بندی‌: ورزشی ، سایر حوزه ها
رییس انجمن صنفی باشگاهداران ورزشی استان تهران در خصوص پیگیری‌ها برای رفع موانع باشگاهدارن ورزشی توضیحاتی ارائه داد.
- بحث بهره‌برداری از ظرفیت‎های تجاری ورزش سا‌ل‌هاست که در میان منتقدان و فعالان این حوزه مطرح شده است. نهادها و افراد مختلفی برای تحقق هدف تجاری‌سازی باید تلاش کنند. در جدیدترین اتفاق جلسه‌ای با هدف رفع موانع تجاری‌سازی ورزش امروز برگزار شد.

در همین راستا کاوه صدقی رییس انجمن صنفی باشگاهداران ورزشی استان تهران درخصوص جلسه مرکز مشارکت‌های اقتصادی و سرمایه‌گذاری وزارت ورزش و جوانان اظهار داشت: این جلسه به ریاست دست‌باز و کارشناسان این مرکز برگزار شد. تعدادی از فدراسیون‌های ورزشی، مدیر کل حقوقی، مدیرکل باشگاه‌ها، مدیرکل سیاست گذاری بانوان، نماینده اتحادیه فروشندگان و انجمن صنفی کارفرمایی باشگاهداران ورزشی، تولید کنندگان ورزشی، نماینده و دبیر ستاد تسهیل و نماینده اقتصادی استانداری تهران نیز در جلسه حضور داشتند.

این جلسه با هدف، رفع موانع  فدراسیون‌ها، باشگاه‌های ورزشی، اتحادیه‌ها و تولیدکنندگان در زمینه تجاری سازی ورزش برگزار شد. ماهیت ستاد تسهیل درخصوص رفع مشکلات و موانع تولید در امور بیمه‌ای، بانکی، گمرکی، مالیاتی و سایر مشکلاتی که این حوزه دارند است و در این جلسه نیز به مشکلاتی که فدراسیون‌ها و تولیدکنندگان ورزشی و باشگاهداران دارند پرداخته شد. این مشکلات اغلب درخصوص تعرفه‌های گمرکی، تسهیلات و جرایم و معوقات بانکی، مشکلات بیمه‌ای و محدودیت‌های کرونایی بود. تجاری سازی ورزش با رفع موانع آن ممکن است.

این جلسه برای هماهنگی و هم‌افزایی بین همه دستگاه‌های حاضر بسیار موثر بود و این درخواست از طرف همه شرکت کنندگان بوجود آمد که جلسات ادامه‌دار باشد.


برچسب ها: کاوه صدقی

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha