بازدید رئیس کل دادگستری استان همدان از ۳ شرکت تولیدی در استان

8:01 - 31 شهريور 1400
کد خبر: ۷۵۹۹۳۹
دسته بندی: حقوق و قضا ، قضایی
رئیس کل دادگستری استان همدان گفت: بازدید‌های برنامه ریزی شده و مرتب از واحد‌های تولیدی برای شناسایی مشکلات آنان، رویکردی اساسی برای چاره جویی و ارائه راهکار‌هایی زیربنایی و عملیاتی با هدف رفع موانع تولید است.
- محمدرضا عدالتخواه، رئیس کل دادگستری استان همدان با حضور هیئت همراه از مجموعه بازرگانی و کشاورزی برادران شیخلر ، شرکت رخشان آرد و گندم داران رزن و شرکت رزن صاف بازدید کرد تا از نزدیک مشکلات این واحد‌های تولیدی مورد بررسی قرار گیرد.

مشکل سرمایه در گردش، بروکراسی‌های اداری و عدم همراهی بانک‌ها برخی از مشکلاتی بود که در این بازدید‌ها از سوی تولیدکنندگان مطرح شد.
 
رئیس کل دادگستری استان همدان با اشاره به نامگذاری سال جاری از سوی رهبر انقلاب با عنوان سال «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها» گفت: بازدید‌های برنامه ریزی شده و مرتب از واحد‌های تولیدی برای شناسایی مشکلات آنان، رویکردی اساسی برای چاره جویی و ارائه راهکار‌هایی زیربنایی و عملیاتی با هدف رفع موانع تولید است.
 
وی تصریح کرد: بی تردید زمانی جمهوری اسلامی ایران در مقوله مهم تولید و اقتصاد موفق خواهد بود که تمامی ارگان‌های مربوطه به کسب و کار از تولیدکنندگان حمایت و پشتیبانی همه جانبه داشته باشند و ارگان‌های ذی صلاح نیز با اختیارات قانونی خود و با قطع دست چوب لای چرخ گذار‌ها و بررسی مشکلات پیش روی واحد‌های تولیدی، موانع موجود بر سر راه آنان را از بین ببرند.

رئیس کل دادگستری استان همدان بیان داشت: باید رابطه مسئولان با تولیدکنندگان، کارآفرینان و نخگبان در هر سطحی بیش از پیش قوی‌تر شود.

وی تاکید کرد: مسئولان با یک برنامه ریزی صحیح و زمانبندی دقیق به طور مرتبط از واحد‌های وتولیدی بازدید کنند، تا با شناسایی مشکلات در نهایت با خرد جمعی، همفکری، هم افزایی و بهره گیری از علوم روز راهکار‌هایی عملیاتی برای حل موانع موجود ارائه دهند.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *