بازدید از پیش اعلام نشده رئیس کل دادگستری استان تهران از دادگستری اسلامشهر

۳۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۹:۵۳
کد خبر: ۷۵۹۹۱۹
دسته بندی‌: حقوق و قضا ، قضایی
رئیس کل دادگستری استان تهران بصورت از پیش اعلام نشده از دادگستری شهرستان اسلامشهر بازدید و از نزدیک با قضات و کارمندان این حوزه قضایی دیدار کرد.
- رئیس کل دادگستری استان تهران بصورت از پیش اعلام نشده از دادگستری شهرستان اسلامشهر بازدید و از نزدیک با قضات و کارمندان این حوزه قضایی دیدار کرد.
 
محمد جواد حشمتی مهذب، رئیس کل دادگستری استان تهران در بازدید از شعب محاکم حقوقی و کیفری و شعب اجرای احکام ضمن دیدار با کارکنان، مسائل و مشکلات کاری و معیشتی همکاران را استماع و اظهار داشت:قوه قضاییه پیگیر تصویب طرح تسری کارکنان می‌باشد که با تصویب آن قسمتی از مشکلات معیشتی کارکنان قضایی و اداری حل خواهد شد.

حشمتی مهذب، در ادامه در خصوص خدمت به مردم و دقت در انجام وظایف قانونی بیان داشت: این امر موجب می‌شود که دادرسی بدون اطاله و با کیفیت مطلوب انجام شود.

در این بازدید حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا عباسی رئیس دادگستری و همچنین یونس اسدی مقدم دادستان عمومی و انقلاب شهرستان اسلامشهر در خصوص کمبود نیروی قضایی برای محاکم و نیروی اداری برای دادسرای شهرستان و همچنین مشکلات اعزام زندانی برای رسیدگی در روز‌های دادرسی پرونده‌های زندانی دار دادگاه شعبه ۱۹ کیفری یک تهران مستقر در اسلامشهر را بیان کردند.

حشمتی مهذب، در خلال بازدید از دادگستری اسلامشهر، با تعدادی از مراجعین از نزدیک دیدار کرد و ضمن استماع مسائل و مشکلات قضایی آنان، دستورات مقتضی جهت رفع مشکلات را صادر نمود.
 
 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha