برگزاری نخستین نشست ستاد بازی‌های داخل سالن و هنر‌های رزمی تایلند

۳۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۷:۴۱
کد خبر: ۷۵۹۸۸۷
دسته بندی‌: ورزشی ، سایر حوزه ها
نخستین نشست کارشناسی بازی‌های داخل سالن و هنر‌های رزمی تایلند در محل کمیته ملی المپیک با حضور دکتر صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک برگزار شد.

- طبق اعلام روابط عمومی کمیته ملی المپیک نخستین نشست ششمین دوره بازی‌های داخل سالن و هنر‌های رزمی که ۱۹ تا ۲۹ اسفند در تایلند برگزار می‌شود، با حضور دکتر رضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک، دکتر کیکاوس سعیدی دبیر کل، اصغر رحیمی مشاور رئیس، پیمان فخری رئیس مرکز نظارت بر تیم‌های ملی، علی رغبتی مدیرکل دفتر برنامه ریزی وزارت ورزش و جوانان و فرید فتاحیان مدیر امور بین الملل کمیته ملی المپیک برگزار شد.

در این نشست ابتدا مقرر شد تا سیاست‌های قطعی در اعزام تیم‌ها متناسب با فرمایشات مقام معظم رهبری در دیدار با قهرمانان المپیکی و پارالمپیکی، مبنی بر اعزام کاروان کیفی و مدال آوری باشد.

همچنین با توجه به شرایط اقتصادی تلاش شود تا با صرفه جویی حداکثری اعزام‌ها صورت گیرد و در اعزام رشته‌های تیمی نیز بررسی وکارشناسی بیشتری شود.

در ادامه این نشست بر تلاش برای تقویت حضور بانوان تاکید و مقرر شد تا به منظور تهیه بلیت برای حضور در بازی‌ها خطوط هوایی مختلف بررسی شود و مناسب‌ترین پرواز از لحاظ زمانی و قیمت مناسب مدنظر قرار گیرد.

همچنین دکتر صالحی امیری در این نشست تاکید کرد: جلسات ستاد بازی‌ها داخل سالن و هنر‌های رزمی تایلند با حضور اعضا هر ۱۵ روز یکبار برگزار شود.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha