سرتیپی: «درخت گردو» یک میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومانی شد/مصوبه ممنوعیت فعالیت سینماداران بدهکار باید اجرا شود

۳۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۹:۱۵
کد خبر: ۷۵۹۷۹۰
مدیر پردیس سینمایی کوروش گفت: استقبال مخاطبان از اثر جدید مهدویان واقعا تا این لحظه خوب بوده و تاکنون به فروشی معادل یک میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان دست یافته است که این واقعا برای ما خوشحال کننده است.

علی سرتیپی در گفت‌وگو با میزان پیرامون مصوبه جدید شورای صنفی نمایش مبنی بر ممنوعیت فعالیت سینمادارن بدهکار گفت: من با مصوبه جدید شورای صنفی نمایش پیرامون ممنوعیت فعالیت سینماداران بدهکار کاملا موافق هستم و معتقدم که باید این طرح اجرا شود.

وی در همین راستا ابراز کرد: سینماداران باید بدهی خود را به صاحبان فیلم‌ها که در چنین شرایطی ریسک کرده و در طبق اخلاص اثر خود را برای بقای سینمای ایران اکران می‌کنند بدون وقفه بپردازند.

سرتیپی با اشاره به شرایط مالی سالن‌داران طی دو سال وقفه کرونایی ابراز کرد: اگر سالن‌داران سینما در حال حاضر به دلیل وضعیت کرونایی طی دو سال اخیر با مشکلات مالی روبرو بوده‌اند و باید از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درخواست کمک کنند و این منطقی نیست که صاحبان فیلم در چنین شرایطی از طلب خود چشم‌پوشی کنند.

مدیر پردیس سینمایی کوروش با اشاره به استقبال ویژه مخاطبان از سینماها طی هفته‌های گذشته تاکید کرد: استقبال مخاطبان سینما طی هفته‌های گذشته و به ویژه با تسریع واکسیناسیون روز به روز بیشتر شده و مردم این روزها بلیت می‌خرند و به سینما آمده و پای فیلم‌های مورد علاقه خود می‌نشینند و برای ما دیدن چنین روزهای بسیار خوشحال کننده است و امیدواریم با ادامه روند واکسیناسیون عمومی که بسیار خوب پیش می‌رود این استقبال بیشتر هم بشود.

پخش‌کننده فیلم سینمایی «درخت گردو» پیرامون میزان استقبال از فیلم محمدحسین مهدویان در گیشه خاطرنشان کرد: استقبال از فیلم سینمایی «درخت گردو» بسیار خوب بوده است و ما اصلا پیش‌بینی نمی‌کردیم در شرایط کرونایی این با چنین استقبالی روبرو شود اما استقبال مخاطبان از اثر جدید مهدویان واقعا تا این لحظه خوب بوده و تاکنون به فروشی معادل یک میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان دست یافته است که این واقعا برای ما خوشحال کننده است.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *