سیف‌الله‌پور: شاید امسال خانه به دوش باشیم/ فکری تابع قانون باشد

۳۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۴:۱۳
کد خبر: ۷۵۹۷۷۱
دسته بندی‌: ورزشی ، فوتبال
مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران توضیحاتی را در خصوص روند آماده سازی چمن ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر ارائه کرد.

- ایزد سیف‌الله‌پور در گفت‌وگو با تهران ورزشی در مورد اینکه آیا به آماده شدن چمن ورزشگاه شهید وطنی امیدی هست، اظهار داشت: از دو روز گذشته اعلام کردند تحویل پیمانکار داده شده است. این مساله نیاز به کار جهادی دارد. ما و دولت که هزینه می‌کنیم، به جای یک گریدر باید ۱۰ گریدر و ۵۰ ماشین کمپرسی باشد که کار سریع انجام شود.

وی افزود: با این شکل فکر می‌کنم سال ۱۴۰۳ یا ۱۴۰۴ آماده شود و به این ترتیب نساجی و هواداران پرشور آن ضرر می‌کنند. با این روند فکر نمی‌کنم به نیم‌فصل برسد. دو سال پیش هم گفتند قبل از بازی با ذوب‌آهن و بعد گفتند امسال قبل از بازی با استقلال آماده می‌شود. به راحتی زمان را از دست دادیم، چون کار آنطور که باید و شاید انجام نمی‌شود.

مدیرعامل باشگاه نساجی در مورد اینکه اعلام شده در این فصل اجازه بازی روی چمن مصنوعی داده نمی‌شود، عنوان کرد: اگر هم اجازه بدهند، چمنی نداریم. چمن مصنوعی را برداشته‌اند. حتی تیم‌های امید و جوانان ما از همان موکت هم نمی‌توانند استفاده کنند. ورزشگاه ساری در حال مرمت است. نوع چمن این ورزشگاه در خوزستان، بوشهر، بندرعباس و مازندران رشد می‌کند که به محض بارندگی دچار مشکل می‌شود. اگر داخل بارندگی بازی برگزار شود، چمن نابود می‌شود. فکر می‌کنم امسال مثل سریال خانه به دوش، نساجی خانه به دوش است و از این ورزشگاه به آن ورزشگاه برود.

وی افزود: خواهشم این است برای استفاده ورزشگاه شهدای ساری به ما کمک کنند. قصد داریم آنجا اردو برپا کنیم و باید ببینیم ساکت الهامی آنجا را تایید می‌کند یا خیر. استاندار‌های لیگ برتر با لیگ یک فرق دارد. به دنبال این هستیم که یک هفته آنجا تمرین کنیم و یکی دو بازی دوستانه انجام بدهیم. اگر شرایط مساعد بود، آنجا را به عنوان ورزشگاه اول انتخاب می‌کنیم در غیر این صورت باید به شهر دیگری برویم و بازی کنیم.

سیف‌اله‌پور در مورد اینکه پس از اعلام رأی کمیته استیناف و محکومیت محمود فکری، او اعلام کرد حالا باید خانه‌اش را بفروشد و ای‌کاش کمیته استیناف موشکافانه‌تر این پرونده را پیگیری می‌کرد، گفت: من از کمیته تعیین وضعیت و استیناف تشکر می‌کنم. به هر حال رأی داده شده، در روز جلسه کمیته استیناف من به همراه وکیل باشگاه و محمود فکری و وکیلش در جلسه حضور داشتیم.

وی تصریح کرد: حتما دوستان موشکافانه به این قضیه پرداخته‌اند، حتی در دور اول ما به این رأی اعتراض و اعتقاد داشتیم که فکری باید مبلغ بیشتری به نساجی بدهد. با این حال به رأی کمیته استیناف احترام می‌گذاریم. اگر هم محکوم می‌شدیم باز همین حرف را می‌زدم و می‌گفتم احترام می‌گذاریم. فکری مربی ارزنده، بااخلاق و بزرگی است، برایش آرزوی موفقیت می‌کنیم، ولی باید تابع قانون باشیم.

مدیرعامل باشگاه نساجی گفت: هیچ کس حال و روز ما را در آن روز‌هایی که در شرایط سخت بودیم، تیم شکست می‌خورد و هواداران ناراضی بودند را فراموش نمی‌کند، ۱۳۹۹ سال بسیار سختی را پشت سر گذاشتیم و امیدوارم هیچ وقت این اتفاق تکرار نشود.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha