منچستر به دنبال جذب ستاره‌های جدید

۲۹ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۶:۳۰:۰۲
کد خبر: ۷۵۹۲۶۸
دسته بندی‌: ورزشی ، اخبار خارجی
باشگاه منچستریونایتد با وجود جذب ستاره‌های بزرگ، در پنجره نقل و انتقالات زمستانی به دنبال جذب بازیکنان دیگری می‌رود.

- منچستر یونایتد در پنجره نقل و انتقالات تابستانی بازیکنان مهمی را جذب کرد. جیدون سانجو، رافا واران و کریستیانو رونالدو به جمع شیاطین سرخ پیوستند. شاید هواداران خوشبین منچستر هم احتمال انتقال رونالدو را نمی‌دادند.

با این اوصاف به نظر می‌رسید منچستر شاهد تغییرات زیادی نباشد؛ اما دیلی میل در گزارشی اعلام کرد که مسئولان باشگاه در انتقالات زمستانی پروژه خود را دنبال خواهند کرد. این بار آن‌ها قصد کاهش فهرست تیم را دارند بنابراین چند بازیکن در لیست فروش قرار خواهند گرفت.

طبق این گزارش، آنتونی مارسیال، جسی لینگارد، دونی فان دبیک، فیل جونز، اریک بایی، دیه گو دالوت و الکس تلس بازیکنانی هستند که در صورت رسیدن پیشنهاد مالی مناسب، اجازه خروج از منچستریونایتد را پیدا می‌کنند. البته به بازیکنان مورد نظر فرصت داده شده تا عملکرد خود را اصلاح کنند وگرنه در اندیشه‌های سولشر جایی نخواهند داشت.
در صورت فروش چند بازیکن از لیست مذکور، آنگاه یونایتد برای جذب بازیکنان بزرگ اقدام خواهد کرد. دکلاین رایس هافبک دفاعی وستهام یکی از گزینه‌های احتمالی انتقال به منچستریونایتد است. وی عضو تیم ملی انگلیس هم هست.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha