وزیر دفاع: آرامش مردم در گرو نظم و امنیت جامعه تعریف شده است

۲۸ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۳:۴۴
کد خبر: ۷۵۹۲۴۹
دسته بندی‌: سیاست ، دفاعی و مقاومت
وزیر دفاع در تبیین اهمیت نقش نیروی انتظامی در تامین امنیت عمومی کشور گفت: مردم ذخیره استراتژیک نظام جمهوری اسلامی هستند و آرامش، منزلت و اعتقادات مردم در گرو نظم و امنیت جامعه تعریف شده و در این میان ایجاد شرایط خوب امنیتی مورد انتظار مردم از نیروی انتظامی است.
- بنا به اعلام روابط عمومی وزارت دفاع، سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی به همراه جمعی از معاونین ناجا با حضور در ستاد وزارت دفاع با امیر سرتیپ آشتیانی وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح دیدار کرد.
 
فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در دیدار با وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح از آمادگی این نیرو برای تعامل بیشتر با وزارت دفاع خبر داد و گفت: تقویت تجهیزات هوا ناجا، مرزبانی و یگان ویژه ناجا از مهمترین اولویت‌ها در نیروی انتظامی است.

وی با تشکرو قدردانی از حمایت وزرای قبلی دفاع از ماموریت‌های ناجاگفت: انتظار می‌رود این پشتیبانی‌ها در دوره جدید افزایش یابد.

امیر سرتیپ دکتر آشتیانی نیز در این دیدار با بیان پشتیبانی وزارت دفاع در تامین اقلام و تجهیزات نیروی انتظامی بویژه در حوزه‌های مرزبانی، دریایی، بالگردی، هواناجا، فاوایی و یگان ویژه تصریح کرد: ناجا یک تشکل بسیار بزرگ است که در تمامی حوزه‌ها فعالیت می‌کند و با تمامی سازمان‌ها و صنعت‌های وزارت دفاع در ارتباط بوده و با توجه به تهدیدات موجود مسئولیت نیروی انتظامی را در حفظ و صیانت از دستاورد‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی دوچندان می‌کند.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح برقراری امنیت توسط غیور مردان نیروی انتظامی را بالاتر از دفاع دانست و خاطرنشان ساخت: از این جهت کار نیروی انتظامی بسیار حساس و سخت است و بر این اساس حمایت از ماموریت‌های ناجا درتامین تجهیزات نوین، آموزش بکار گیری آن‌ها و اصلاح قوانین و مقرارت سه امر مهم برای پشتیبانی از ماموریت‌های ناجا در وزارت دفاع می‌باشد.

امیر سرتیپ آشتیانی در تبیین اهمیت نقش نیروی انتظامی در تامین امنیت عمومی کشور بیان داشت: مردم ذخیره استراتژیک نظام جمهوری اسلامی هستند و آرامش، منزلت و اعتقادات مردم در گرو نظم و امنیت جامعه تعریف شده و در این میان ایجاد شرایط خوب امنیتی مورد انتظار مردم از نیروی انتظامی است.

وی در پایان افزود: تلاش می‌کنیم فصل جدیدی را در گسترش و توسعه روابط جدید وزارت دفاع با نیروی انتظامی را دستور کار قرار دهیم.
 
 

انتهای یپام/

برچسب ها: امنیت وزیر دفاع

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *