گوهری: منصوریان از ۱۶ سالگی از من حمایت کرد/ به سپاهانی‌ها حق می‌دهم نظرشان عوض شود

۲۸ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۸:۲۸
کد خبر: ۷۵۹۱۹۵
دسته بندی‌: ورزشی ، فوتبال
دروازه بان جدید صنعت نفت آبادان گفت: بدون هیچ شرط وشروطی و به خاطر سابقه همکاری که با علیرضا منصوریان داشتم صنعت نفت را برای فصل آینده انتخاب کردم.

احمد گوهری در گفت‌وگو با میزان، در مورد پیوستن یه تیم صنعت نفت آبادان در حالی که گفته شده بود گزینه سپاهان است اظهار داشت: قبل از هر چیز از رحمان احمدی تشکر می کنم که نسبت به من لطف داشت. متاسفانه اتفاقاتی که افتاد اجازه نداد شاگرد او شوم. این مربی با من صحبت کرده بود و قرار بود به اصفهان بروم و با آنها صحبت کنم؛ ولی اتفاقاتی افتاد که دست من نبود با این حال به  باشگاه سپاهان  و رحمان احمدی حق میدم که نظرشان عوض شوند؛ اما هیچ کدام از این اتفاقات دست من نبود اما هر چه بود گذشته است باید گذشته را رها کرد و به فکر آینده بود.

وی با اشاره به اینکه بار دیگر به عنوان شاگردان علیرضا منصوریان این بار در باشگاه صنعت نفت با این مربی همکاری می‌کند تصریح کرد: باعث افتخار من است که یک بار دیگر با این مربی کار می‌کنم. باید اعتراف کنم او به من کمک کرد تا وارد فوتبال ایران شوم در حالی که ۱۶ سال بیشتر نداشتم از من حمایت کرد. منصوریان باعث شد به باشگاه صنعت نفت که باشگاهی ریشه دار است بپیوندم. این باعث افتخار است به باشگاه که اینطور به بازیکنان احترام می گذارد ملحق شوم. از این رو فصل جدید را در خدمت منصوریان و مردم خوب آبادان هستم و همه تلاشم را می‌کنم که فصل موفقی را در کنار هم داشته باشیم.

دروازه بان تیم فوتبال صنعت نفت آبادان ادامه داد:مردم آبادان فوتبالی هستند از این روز  همه توانمان را می‌گذاریم تا بتوانیم جایگاهی در شان و شخصیت مردم آبادان کسب کنیم. این تیم لایق بهترین ها است و سال‌ها ثابت کرده از توان و پتانسیل خوبی برخوردار است.  همیشه مشکلات مالی در کنار این باشگاه وجود داشته و محدودیت ها اجازه نداد توانایی بیشتری از خود به نمایش بگذارد اما امیدوارم در فصل جدید بتوانیم عملکرد بهتری داشته و جایگاه بهتری برای این تیم کسب کنیم.

گوهری با اشاره به این که به اندازه یک کارمند وزارت نفت در باشگاه‌های نفتی سابقه دارد خاطرنشان کرد: من سه سال در نفت تهران، سه سال پارس جنوبی و سه سال نفت مسجد سلیمان بودم و حالا هم به صنعت نفت آبادان پیوستم. از این رو به خاطر سابقه‌ای که در باشگاه‌‍های نفتی دارم شرایط این باشگاه را کاملا درک می‌کنم. با وجود شناختی که از این تیم دارم هیچ شرط و شروطی برای آنها نگذاشتم. مثل سایر بازیکنان قرارداد بستم و سعی کردم مبلغی را در قراردادم بگنجانم که باشگاه توان پرداخت آن را داشته باشد. در پایان برای تیم نفت مسجدسلیمان و مردم شهرم آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم فصل خوبی را پشت سر بگذارند.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *