آغاز ثبت نام کارت پوشش خبری و تصویری لیگ بیست‌ویکم

۲۸ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۱:۳۵
کد خبر: ۷۵۹۱۳۲
دسته بندی‌: ورزشی ، فوتبال
نمایندگان رسانه‌های گروهی برای صدور و دریافت کارت پوشش خبری و تصویری بیست و یکمین دوره لیگ برتر در سامانه طراحی شده سازمان لیگ ثبت نام کنند.

- طبق اعلام روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، خبرنگاران، عکاسان، گزارشگران، تصویربرداران و صدابرداران رسانه‌های گروهی برای دریافت کارت پوشش خبری و تصویری رقابت‌های بیست و یکمین دوره لیگ برتر در سامانه سازمان لیگ فوتبال ایران ثبت نام کنند.

ثبت نام در این سامانه برای صدور و دریافت کارت پوشش خبری و تصویری الزامی است، اما صرف ثبت نام برای افراد حقی جهت دریافت کارت پوشش خبری و تصویری ایجاد نمی‌کند. ثبت نام کنندگان حتما باید کارت پوشش خبری و تصویری وزارت ورزش را دارا باشند.

اهالی رسانه برای ثبت نام کارت فصل آینده باید با ورود به سامانه https://card.iranleague.ir/pages/login و از طریق همان نام کاربری و کلمه عبوری که فصل پیش در اختیار رسانه‌ها قرار داده شد اقدام نمایند.

رسانه‌ها فقط تا تاریخ ۷ مهر فرصت ثبت نام در این سامانه را دارند و به درخواست‌های ثبت شده بعد از این تاریخ تا نیم فصل رسیدگی نخواهد شد. برای نمایندگان رسانه‌های گروهی بعد از احراز هویت و تایید شغلی از سوی مدیران مسئول رسانه‌ها و نهادی ذیربط کارت صادر می‌شود.



ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha