معاون وزیر کشور: مجوز بکارگیری ۶۱۵ نیروی قرارداد کارمعین برای شهرداری‌ها صادر شد

۲۸ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۱:۳۱
کد خبر: ۷۵۹۱۲۷
دسته بندی‌: سیاست ، مجلس و دولت
معاون وزیر کشور از صدور مجوز بکارگیری۶۱۵ نیروی قرارداد کار معین برای شهرداری کلانشهر تبریز و تعدادی از شهرداری‌های استان‌های قزوین، گیلان، گلستان و قم برای اجرایی شدن مجوز اخذ شده از سازمان اداری و استخدامی کشور خبر داد.
- بنا به اعلام پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، مهدی جمالی نژاد از صدور مجوز بکارگیری۶۱۵ نیروی قرارداد کار معین برای شهرداری کلانشهر تبریز و تعدادی از شهرداری‌های استان‌های قزوین، گیلان، گلستان و قم در راستای اجرایی شدن مجوز اخذ شده از سازمان اداری و استخدامی کشور خبر داد.
 
معاون عمرانی وزیر کشور افزود: در این باره مجوز بکارگیری ۳۲۴ نیروی قرارداد کارمعین برای شهرداری کلانشهر تبریز صادر شد.

وی ادامه داد: همچنین مجوز بکارگیری ۲۹۱ نیروی قرارداد کار معین دیگر نیز برای تعدادی از شهرداری‌های استان‌های قروین، گیلان، گلستان و قم صادر شد.

جمالی‌نژاد یادآور شد: این مجوز از میان افراد واجد شرایط که به صورت غیرمستقیم در شهرداری‌ها در حوزه ستادی، مناطق و سازمان‌های وابسته در مشاغل کارمندی مشغول به کار بوده اند، بر اساس شاخص‌های تعیین شده شامل مدرک تحصیلی، سابقه خدمت و مصاحبه کتبی، به ترتیب نمره فضلی و رعایت شرایط احراز در سقف سهمیه تخصیصی سازمان اداری و استخدامی کشور اعطاء شده است.

وی با اشاره به اینکه این مجوز طی سال جاری برای شهرداری کلانشهر‌های مشهد، شیراز، اصفهان، قم و کرمانشاه و تعدادی از شهرداری‌های کشور هم صادر شده، ابراز امیدواری کرد: با تسریع در ارسال اطلاعات مورد نیاز از سوی سایر شهرداری‌ها و دفاتر امور شهری و شورا‌های استانداری‌ها، شاهد تسریع در روند اعطای مجوز به کارگیری نیروی قرارداد کار معین در شهرداری‌های کشور باشیم.
 
 
انتهای پیام/ 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha