برخورد قاطع دستگاه قضایی با مخلان نظم و امنیت در جیرفت

۲۸ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۶:۰۴
کد خبر: ۷۵۹۱۰۳
دسته بندی‌: حقوق و قضا ، قضایی
دادستان جیرفت از روند اجرای رزمایش پاکسازی نقاط آلوده و مخلان نظم و امنیت این شهرستان توسط نیروی انتظامی بازدید کرد.
- حسین سلامی، دادستان جیرفت در استان کرمان و سرهنگ محمد رضایی فرماندهی انتظامی این شهرستان در اولین ساعات روز قبل از طلوع افتاب، ضمن حضور در بخش بلوک پس از صدور فرمان اجرای رزمایش پاکسازی، دستور اجرای رزمایش پاکسازی در بخش‌های تابعه شهرستان جیرفت را با هدف ارتقاء امنیت اجتماعی شهروندان صادر کردند.

دادستان جیرفت در حاشیه این رزمایش بیان کرد: پیشرفت‌های امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی به برکت امنیت شکل گرفته است.
 
سلامی افزود: خط قرمز ما امنیت و آسایش مردم است و دستگاه قضایی هیچ ملاحظه‌ای در برخورد و مجازات مرتکبین نخواهد داشت و در راستای تاکیدات ریاست قوه قضاییه، پرونده این دسته از مخلین نظم و امنیت به طور ویژه، سریع و خارج از نوبت رسیدگی خواهد شد و هیچگونه تخفیفی در مجازات آن‌ها داده نمی‌شود.

وی اظهار داشت: خدمات انجام شده در شهرستان جیرفت به برکت فعالیت‌های شبانه روزی دستگاه قضایی، نیروی انتظامی، و همه نیرو‌های امنیتی شهرستان جیرفت است.

دادستان جیرفت مهمترین دست مایه این شهرستان را وفاق و همدلی برشمرد و گفت: هر چه از عمر نظام مقدس جمهوری اسلامی می‌گذرد به برکت جانفشانی‌های سربازان و تلاشگران این نظام، امنیت بیشتری بوجود می‌آید.

سلامی، از نیروی انتظامی خواست تا طرح پاکسازی محلات حاشیه نشین بخش‌های تابعه شهرستان از توزیع‌کنندگان مواد مخدر و سلاح‌های گرم و سرد و متهمان تحت تعقیب اجرا کنند.

وی با تاکید بر اینکه دستگاه قضایی برقراری امنیت و برخورد با مخلان نظم و امنیت در مناطق حاشیه‌نشین را در اولویت قرار داده است، اظهار داشت: براین اساس از نیروی انتظامی شهرستان جیرفت خواسته‌ایم تا طرح پاکسازی این بخش‌ها که سابقا نیز در چند مرحله اجرایی شده را دوباره اجرایی کند.

دادستان شهرستان جیرفت خاطرنشان کرد: بزودی با اجرای این طرح علاوه بر پاکسازی بخش‌ها و روستا‌های حاشیه نشین شهر از مجرمان سابقه دار و سلاح‌های سرد و گرم، خرده فروشان مواد مخدر نیز دستگیر می‌شوند.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha