ضرورت ارتقای توانمندی‌های دفاعی و امنیتی با بهره‌گیری از ظرفیت‌های نخبگی و کارشناسی

۲۸ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۵:۵۹
کد خبر: ۷۵۹۰۹۶
دسته بندی‌: سیاست ، دفاعی و مقاومت
فرمانده معظم کل قوا در حکم انتصاب امیر «نصیرزاده» بر تلاش شایسته و اثربخش در ارتقای توانمندی‌های دفاعی و امنیتی نیرو‌های مسلح با بهره‌گیری از ظرفیت‌های نخبگی و کارشناسی تأکید کردند.
بنا به اعلام دفاع‌پرس، فرمانده معظم کل قوا در حکم انتصاب امیر «عزیز نصیرزاده» بر تلاش شایسته و اثربخش در ارتقای توانمندی‌های دفاعی و امنیتی نیرو‌های مسلح با بهره‌گیری از ظرفیت‌های نخبگی و کارشناسی تأکید کردند.
 
در آیین معارفه امیر سرتیپ «عزیز نصیرزاده» جانشین جدید رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح، سردار سرتیپ «محمد شیرازی» رئیس دفتر فرمانده معظم کل قوا حکم انتصاب وی را قرائت کرد.

بسم الله الرحمن الرحیم
امیر سرتیپ عزیز نصیرزاده

نظر به تعهد و شایستگی و تجارب و پیشنهاد رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح، شما را به سِمت «جانشین رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح» منصوب می‌کنم.

تلاش شایسته و اثربخش در ارتقای توانمندی‌های دفاعی و امنیتی نیرو‌های مسلح با بهره‌گیری از ظرفیت‌های نخبگی و کارشناسی حسب نظر رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح، مورد انتظار است.

از تلاش‌های ارزنده امیر سرتیپ قرایی آشتیانی در این مسئولیت قدردانی می‌کنم.

توفیق شما را از خداوند متعال مسئلت دارم.

سید علی خامنه‌ای
۲۷ شهریور ۱۴۰۰

لازم به ذکر است؛ آیین تکریم و معارفه جانشین سابق و جدید رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح صبح امروز (یکشنبه) با حضور سرلشکر پاسدار «محمد باقری» رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح در این ستاد برگزار شد.
 
 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha