اتفاقاتی عجیب در استقلال؛ از بررسی استعفای مددی در هیئت مدیره ۲ نفره تا تکذیب فریادشیران

10:11 - 28 شهريور 1400
کد خبر: ۷۵۹۰۷۶
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
قرار است استعفای مدیرعامل استقلال در هیئت مدیره این باشگاه بررسی شود.

- روز گذشته (شنبه) بود که احمد مددی از مدیرعاملی باشگاه استقلال استعفا کرد. او استعفای خود را به هیئت مدیره باشگاه استقلال تحویل داد و در ادامه دیداری هم با مهدی علی‌نژاد، معاون توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش در ساختمان این وزارتخانه داشت؛ اما اتفاق عجیب اینکه ناصر فریاد شیران در گفت‌وگو با رادیو ایران این استعفا را تکذیب کرد.

به نظر می‌رسد مشاوره‌هایی که پس از استعفای مددی به وی شده باعث شده مدیرعامل باشگاه استقلال به فکر انصراف از استعفایش بیفتد؛ اما هر چه هست وزارت ورزش تمایلی به حفظ او ندارد و به همین خاطر قرار است هیئت مدیره ۲ نفره استقلال که تنها پرویز مظلومی و علی اصغر ملکیان در آن حضور دارند این استعفا را مورد بررسی قرار دهند و در نهایت فرد مورد نظرشان را برای سرپرستی باشگاه استقلال به وزیر ورزش معرفی کنند. این رویه در پرسپولیس هم انجام شد و در نهایت مجید صدری سرپرستی باشگاه پرسپولیس را بر عهده گرفت.

با توجه به اینکه در هیئت مدیره استقلال تنها ۲ نفر حضور دارند این احتمال وجود دارد که وزیر ورزش اقدام به افزایش اعضای هیئت مدیره این باشگاه کند. باید دید در نهایت حمید سجادی که در روز‌های آغازین حضورش در وزارت ورزش با مشکلات سرخابی‌ها روبرو شده چه تصمیماتی برای آنها خواهد گرفت.

 

 

 ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *