خطیبی شاگردان منصوریان را فراری داد

۲۷ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۶:۱۳
کد خبر: ۷۵۸۹۱۳
دسته بندی‌: ورزشی ، فوتبال
ذهنیت منفی رسول خطیبی نسبت به بازیکنانی که در نیم فصل به باشگاه آلومینیوم اضافه شده بودند باعث شد تا تعدادی از آنها در لیست خروج این باشگاه قرار بگیرند.

- تیم فوتبال آلومینیوم اراک از جمله تیم‌هایی است که در فصل نقل و انتقالات بازیکنان زیادی را در لیست خروجی قرار داد. البته هستند تیم‌های دیگری در لیگ برتر که با جدایی بازیکنان زیادی روبرو شدند اما در اغلب این تیم ها بازیکنان بودند که قصد جدایی داشته و به دلیل نامشخص بودن وضعیت تیم  تصمیم گرفتند به تیم دیگری بپیوندد اما در مورد تیم آلومینیوم شرایط کمی متفاوت است.

رسول خطیبی در جلسه‌ای که با مسئولان باشگاه داشته از آنها خواسته بازیکنانی که با منصوریان کار می‌کردند به کل از ترکیب تیم کنار بگذارند. در این مدت با توجه به ذهنیت منفی که بین این دو مربی وجود داشت طبیعتاً خطیبی نمی‌توانست در کنار شاگردان منصوریان در آرامش کار کند؛ از این رو در شرایطی که باشگاه قصد داشت با برخی از آنها تمدید کند خواهان خروج آنها از لیست بازیکنان تیم آلومینیوم شد.

بدون شک با توجه به‌ نوع جدایی منصوریان از تیم آلومینیوم، بازگشت خطیبی به این‌ تیم و حواشی به جا مانده از فصل قبل، شروع مجدد لیگ و تقابل تیم‌های صنعت نفت و آلومینیوم اراک با توجه به رویارویی مجدد این دو مربی می تواند جالب و دیدنی باشد.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha