کاهش ۵۰ درصدی ورودی پرونده‌ها در خراسان رضوی در پی اجرای سیاست‌های تحولی

۲۷ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۲:۰۱
کد خبر: ۷۵۸۸۱۴
دسته بندی‌: حقوق و قضا ، قضایی
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خراسان رضوی از کاهش ۵۰ درصدی ورود پرونده‌ها در پی اجرای سیاست‌های تحولی از جمله طرح ساماندهی ارجاع خبر داد.
- محمدحسین درودی، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خراسان رضوی در گردهمایی دادستان‌های عمومی و انقلاب سراسر کشور از کاهش ۵۰ درصدی ورود پرونده‌ها در پی اجرای سیاست‌های تحولی از جمله طرح ساماندهی ارجاع خبر داد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خراسان رضوی با تشریح اقدامات این مجموعه قضایی اظهار کرد: با عنایت به اجرای سیاست‌های تحولی در قوه قضاییه شاهد حرکت ارزشمندی بر این بستر هستیم و همانگونه که ریاست قوه قضاییه تأکید دارد این حرکت تحولی باید مستمر بوده و به تعالی اقدامات منجر شود.

وی گفت: برای دستیابی به اهداف متعالی در این حرکت تحولی نیازمند بستر‌ها و ضرورت‌هایی مانند اصلاح ساختار و تشکیلات دادسرا برای ارائه خدمت‌رسانی هر چه مطلوب‌تر به شهروندان گرانقدر هستیم.

درودی عنوان کرد: تمامی اقدامات، باید نهایتاً به تسهیل ارائه خدمات به مراجعان منجر شود و این نکته در جلسات مختلف به دادیاران، بازپرسان و مدیران مجموعه دادسرا‌های استان خراسان رضوی یادآوری شده و مورد تأکید قرار گرفته است.
 
بیشتر بخوانید:


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha