دیدار مردمی رئیس کل دادگستری استان ایلام با ۸۷ نفر از مراجعین

۲۷ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۴:۳۶
کد خبر: ۷۵۸۸۰۴
دسته بندی‌: حقوق و قضا ، قضایی
رئیس کل دادگستری استان ایلام با ۸۷ نفر از مراجعین دادگستری ایلام دیدار و دستورات مقتضی را صادر کرد.

- علی دهقانی رئیس کل دادگستری استان ایلام در راستای تکریم ارباب رجوع و به منظور رسیدگی به مطالبات مردم، با ۸۷ نفر از مراجعین دادگستری ایلام دیدار کرد.

در این دیدار رئیس کل دادگستری استان ایلام و معاونین قضایی وی ضمن ملاقات و گفت‌و‌گوی مستقیم با ۸۷ نفر از مراجعین، درخواست‌ها و مشکلات آنان را بررسی و حسب مورد دستورات مقتضی را صادر کردند.

در حاشیه این دیدار دهقانی با اشاره به جایگاه ویژهارتباط با مردم و تکریم ارباب رجوع در برنامه‌های کلان قوه قضائیه و سند تحول قضایی، دیدار‌های مردمی مسئولان قضایی استان را در راستای کرامت محوری، رسیدگی به تظلمات و شکایات مردم، حفظ حقوق شهروندی مراجعین واعمال نظارت بر رسیدگی شایسته به امور قضاییشهروندان و خدمت رسانی مطلوب به آنان خواند.

وی افزود: فرآیند ارائه خدمت و نحوه پاسخ گویی و برخورد با ارباب رجوع باید به گونه‌ای باشد که در نهایت رضایتمندیکامل مراجعین را به دنبال داشته باشد.

دهقانی اظهار داشت: برنامه‌های ملاقات مردمی دادگستری استان ایلام در راستای شفافیت در پاسخ گویی، تسریع در رسیدگی به مطالبات مردمی و تکریم ارباب رجوع به صورت منظم برگزار می‌شود و خاطرنشان کرد: تکریم ارباب رجوع و حفظ حقوق شهروندی مراجعین به دادگستری از اولویت‌های دستگاه قضایی استان است و رعایت این امر مهم به تمامی حوزه‌های قضایی ابلاغ و برحسن اجرای آن نظارت می‌شود.

گفتنی است شهروندان گرامی می‌توانند جهت ملاقات با رئیسکل دادگستری استان و معاونین قضایی ایشان به وب سایت دادگستری استان ایلام به نشانی https://dadgostari-il.eadl.ir مراجعه و از طریق منو سامانه نوبت دهی اقدام به ثبت نام نمایند.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha