واژگونی موتورسیکلت در بزرگراه صیاد

۲۷ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۹:۳۹
کد خبر: ۷۵۸۷۷۴
رییس اداره تصادفات پلیس راهور فاتب از واژگونی موتورسیکلت در محدوده بزرگراه صیاد و فوت ترک نشین مونث و مصدومیت راکب در این حادثه خبر داد.
- به گزارش مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور فاتب احسان مومنی رییس اداره تصادفات پلیس راهور فاتب اظهار داشت: برابر اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ در ساعت ۰۱:۲۰ بامداد امروز یک فقره واژگونی موتورسیکلت به علت عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه در محدوده بزرگراه صیاد مسیرجنوب به شمال در مقطع خواجه عبدالله به اپراتور پلیس راهور تهران بزرگ اعلام می‌گردد.

وی گفت: تیم کارشناسی منطقه ۲۴ پلیس راهور پایتخت، بلافاصله در محل حاضر شدند و ضمن کنترل بار ترافیکی محل و ایمن سازی محدوده تصادف برای جلوگیری از تکرار حوادث ناگوار، به بررسی علل و عوامل این تصادف پرداختند.

این مقام انتظامی ادامه داد: پس از بررسی‌های به عمل آمده تیم کارشناسی مشخص شد راکب موتورسیکلت که در این مسیر مشغول حرکت بوده، پس از آنکه نتواسته موتورسیکلت خود را کنترل نماید واژگون شده و به شدت با زمین برخورد می‌کند که این واژگونی باعث فوت در دم ترک نشین مونث به علت شدت جراحات وارده و مصدوم شدن خود راکب موتورسیکلت در محل حادثه می‌گردد.
 
بیشتر بخوانید:

مومنی بیان داشت: در خصوص این تصادف صورتجلسه‌ای تنظیم و برای سیر مراحل قانونی تحویل عوامل کلانتری مربوطه شد.

مومنی از رانندگان موتورسیکلت خواست در حین رانندگی با سرعت مطمئنه حرکت نمایند و تمام حواس خود را صرفا به رانندگی معطوف داشته و از انجام هرگونه حرکاتی که تمرکز آن‌ها را به هم بریزد و حواس راننده را مشغول کار دیگری نماید جدا خودداری نمایند.
 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha