تحویل ۴ بیمارستان به وزارت بهداشت در نیمه اول امسال

۲۶ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۰:۴۹
کد خبر: ۷۵۸۵۷۸
دسته بندی‌: اقتصاد ، عمومی
معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به تحویل چهار پروژه بیمارستانی به وزارت بهداشت در نیمه اول امسال، گفت: با تخصیص کامل بودجه آمادگی لازم برای تکمیل و تحویل سه پروژه ورزشگاهی نیز در نیمه دوم سال وجود دارد.
- بنا به اعلام  وزارت راه و شهرسازی، علی نبیان به عملکرد سازمان مجری ساختمان‌ها و تأسیسات دولتی و عمومی در نیمه اول سال ۱۴۰۰ اشاره کرد و گفت: از آنجایی که مقابله با شیوع کرونا از اولویت‌های اساسی کشور است، بخش مهمی از توان فنی – مهندسی سازمان مجری نیز روی تکمیل پروژه‌های بیمارستانی متمرکز شد تا جایی که موفق شدیم چهار پروژه بیمارستانی دیگر با مجموع ظرفیت ۸۳۷ تخت را به وزارت بهداشت تحویل دهیم.

مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌ها و تأسیسات دولتی و عمومی ادامه داد: تحویل بیمارستان‌های ۳۱۳ تختخوابی جهرم، ۲۷۳ تختخوابی تربت‌حیدریه، ۱۵۲ تختخوابی گچساران و ۹۹ تختخوابی مهدی‌شهر در نیمه اول امسال بخشی از تلاش نیرو‌های فنی-مهندسی وزارت راه و شهرسازی برای تأمین زیرساخت‌های عمرانی نظام سلامت در کشور است.

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: از آغاز شیوع کرونا در کشور تاکنون سازمان مجری ساختمان‌ها و تأسیسات دولتی و عمومی ۱۴ پروژه بیمارستانی با ۲۵۷۹ تخت را تحویل نظام سلامت کشور داده است.

نبیان در ادامه به برنامه سازمان مجری ساختمان‌ها و تأسیسات دولتی و عمومی در نیمه دوم امسال نیز اشاره کرد و افزود: با تخصیص اعتبار بیمارستان ۱۴۴ تختخوابی خمین نیز به وزارت بهداشت تحویل داده می‌شود.

مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌ها و تأسیسات دولتی و عمومی همچنین از آمادگی سازمان برای تکمیل سه پروژه ورزشگاهی در نیمه دوم سال ۱۴۰۰ به شرط تخصیص کامل اعتبار خبر داد و تأکید کرد: با تخصیص اعتبار مورد نیاز می‌توان ورزشگاه‌های ۱۵ هزار نفری خرم‌آباد، ۵ هزار نفری بناب و ۵ هزار نفری بروجرد را تحویل داد.
 
 
 

 ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha