رسیدگی به مشکلات ۶ واحد تولیدی در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری کرمانشاه

۲۶ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۹:۱۲
کد خبر: ۷۵۸۵۳۶
دسته بندی‌: حقوق و قضا ، قضایی
رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه از رسیدگی به مشکلات ۶ واحد تولیدی در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری این استان خبر داد.
پرویز توسلی زاده در گفت‌وگو با میزان از رسیدگی به مشکلات ۶ واحد تولیدی در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان کرمانشاه خبر داد و گفت: در این جلسات بنا داریم تا جایی که ممکن است هیچ واحد تولیدی به تعطیلی نیانجامد و در عین حال بانک‌ها نیز متضرر نشوند.

وی افزود: ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان کرمانشاه تاکنون در بحث حمایت‌های قضایی و حقوقی از سرمایه‌گذاران واحد‌های تولیدی و صنعتی و رفع مشکلات آن‌ها اقدامات مطلوبی را انجام داده است.

رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه ضمن تأکید بر اجرای شعار سال توسط مقام معظم رهبری بیان داشت: مانع زدایی از تولید در واقع یعنی اشتغالزایی و ایجاد کسب و کار در جامعه و اشتغال، یعنی از بین رفتن زمینه‌های جرم، از بین رفتن زمینه آسیب‌های اجتماعی و در واقع آرامش جامعه ارتباط مستقیمی با اشتغال و تولید دارد و این تکلیف همه مسئولان هست که تمام تلاش خود را در این زمینه انجام دهند.

توسلی زاده گفت: ضمن فراخوان بسیاری از مدیران و مسئولین استان کرمانشاه از جمله بانک‌ها و رایزنی با آن‌ها و از طرفی ایجاد راهکار‌های قانونی و حقوقی درصدد حل مشکلات هستیم.

رئیس ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری کل استان کرمانشاه تأکید کرد: اعتقاد ما بر این است که در این جلسات حتی اگر از یک واحد تولیدی گره گشایی کنیم و آن را به چرخه تولید و ایجاد اشتغال برگردانیم، کاری بسیار بزرگ انجام شده است.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha