بازدید رئیس کل دادگستری استان خراسان رضوی از زندان مرکزی مشهد

۲۴ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۲:۲۷
کد خبر: ۷۵۸۲۱۹
دسته بندی‌: حقوق و قضا ، قضایی
رئیس کل دادگستری استان خراسان رضوی ضمن بازدید از زندان مرکزی مشهد بر حُسن انجام امور محوله قانونی توسط مدیران زندان نظارت کرد.
- غلامعلی صادقی، رئیس کل دادگستری استان خراسان رضوی در رأس هیأتی از مقامات قضایی و اداری از زندان مرکزی مشهد بازدید و با مسئولان گفت‌وگو و بر حُسن انجام امور محوله قانونی توسط مدیران زندان نظارت کرد.

رئیس کل دادگستری خراسان رضوی در جریان این بازدید با اشاره به لزوم اهتمام ویژه مدیران اداره کل زندان‌ها در زمینه تحقق اهداف متعالی سند تحول قوه قضاییه با تمرکز بر سیاست حبس زدایی؛ بر کاهش جمعیت کیفری تأکید کرد.

صادقی ضمن تقدیر از اقدامات انجام شده توسط اداره کل زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان خراسان رضوی گفت: خدمت به مددجویان و خانواده آن‌ها خدمتی جهادگونه و نیازمند کار و تلاش مضاعف با روحیه ایثار و ازخودگذشتگی است.

وی با اشاره به برخی از اقدامات انجام شده در راستای توجه به مسائل زندان‌ها گفت: اشتغال تعداد قابل توجهی از مددجویان در داخل و بیرون از زندان تحت نظارت‌های قانونی، حمایت از مددجویان پس از خروج از زندان تحت نظارت مرکز، اعطای تعداد قابل توجهی مرخصی به مددجویان و آزادی آن‌ها در دوران همه گیری بیماری کرونا، ارتقاء وضعیت بهداشتی مددجویان، اعمال نظارت مستمر بر ضابطان و مدیران از جمله اقدامات خوب در مدت اخیر بوده است.
 
بیشتر بخوانید:


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha