محمودی: جوانان تراکتور النصر را به دردسر انداختند/ گل ترابی شانسی وارد دروازه حریف شد

۲۴ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۱:۲۲
کد خبر: ۷۵۸۱۵۱
دسته بندی‌: ورزشی ، فوتبال
پیشکسوت تیم فوتبال تراکتور گفت: پرسپولیس باوجود پیروزی مقابل استقلال تاجیکستان نتوانست کیفیت زیادی نشان بدهد و گل ترابی شانسی وارد دروازه حریف شد.

کاظم محمودی در گفت‌وگو با میزان، در خصوص شکست تراکتور مقابل النصرعربستان در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت: به جوانان و بازیکنان تراکتور باید آفرین گفت. با غیرت، تعصب و جنگندگی مقابل تیم ثروتمند آسیا قرار گرفتند. چه بسا اگر تراکتور زودهنگام گل را دریافت نمی‌کرد، شرایط بهتر پیش می‌رفت.

وی افزود: اگر کرونا، مصدومیت و محرومیت اجازه می‌داد بازیکنانی مانند پیمان بابایی و محمد عباس‌زاده همراه تیم در لیگ قهرمانان آسیا حاضر باشند قطعاً تیم نتایج بهتری کسب می‌کرد. بازیکنان جوان تیم با همین پتانسیلی که داشتند النصر را در نیمه دوم به دردسر انداختند.

پیشکسوت تیم فوتبال تراکتور گفت: به نظرم بعد از پایان لیگ بیستم نباید فیروز کریمی را تغییر می‌دادند. این سرمربی در ۶ مسابقه پایانی لیگ، ۴ برد کسب کرد و نتایجش خوب بود. اگر او در تیم می‌ماند و کار فنی و بدنی خودش را ادامه می‌داد قطعاً شب گذشته مقابل النصر شرایط بهتری داشتیم.

محمودی با پیش بینی شرایط تراکتور در لیگ بیست و یکم گفت: آنطور که زنوزی اعلام کرد به زودی پنجره نقل و انتقالاتی تیم باز می‌شود. بعد از باز شدن پنجره باید ۷ یا ۸ بازیکن خوب جذب شود تا نقاط ضعف تیم رفع شود. جوانان تراکتور بازیکنان خوب و با استعدادی هستند؛ اما لیگ فرسایشی است و به صرف حضور آنان نمی‌توان توقع موفقیت تیم را داشت.

وی افزود: ۳ بازی نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا را مشاهده کردم همه آن‌ها از یک مشکل مشترک آسیب دیدند. به خاطر تقویم رقابت‌ها تیم‌های ایرانی عقب‌تر از بقیه هستند. حتی پرسپولیس که مقابل استقلال تاجیکستان برنده شد نتوانست کیفیت زیادی نشان بدهد. به نظرم گل مهدی ترابی شانسی وارد دروازه حریف شد. استقلال تاجیکستان از نظر بدنی و دوندگی آمادگی زیادی داشت و اگر بازی به ۱۲۰ دقیقه می‌کشید شاید پرسپولیس هم حذف می‌شد. اما لیگ‌های کشور‌های دیگر در هفته چهارم یا پنجم قرار دارد. اما تیم‌های کشور‌های دیگر بازی دوستانه، بازی رسمی و اردوی پیش فصل را گذرانده‌اند و با آمادگی بالایی وارد مسابقات می‌شوند. درباره این موضوع فدراسیون باید راهکار مناسبی را اتخاذ کند.

پیشکسوت تیم فوتبال تراکتور گفت: هر سه نماینده ایران که در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا حضور داشتند پرطرفدار هستند و تماشای بازی آن‌ها برای هوادارنشان از اهمیت زیادی برخوردار هست. متاسفانه نیمه اول بازی تراکتور با مشکل پخش روبه‌رو بود. من نیمه اول بازی را از طریق لایو اینستاگرامی و بدون کیفیت تماشا کردم. بسیاری از هواداران تراکتور از این بابت ناراحت هستند و حتی ۱۰۰ نفر برای من پیامک فرستادند در خصوص عدم پخش نیمه اول سوال پرسیدند. امیدوارم در این خصوص هم عدالت رعایت شود و هواداران تراکتور هم بتوانند بازی تیمشان را به طور کامل تماشا کنند.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha