بازدید رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی از حوزه قضایی چالدران

9:56 - 23 شهريور 1400
کد خبر: ۷۵۷۷۳۸
دسته بندی: حقوق و قضا ، قضایی
رئیس کل دادگستری استان آذربایجان غربی در سفر کاری خود به شمال استان از دادگستری، دادسرا و شورای حل اختلاف چالدران بازدید و با کارکنان این حوزه قضایی دیدار کرد.
- ناصر عتباتی رئیس کل دادگستری استان آذربایجان غربی در سفر کاری خود به شمال استان به همراه مجیدی دادستان مرکز استان و معاونین قضایی استان از دادگستری، دادسرا،شورای حل اختلاف چالدران بازدید و با کارکنان این حوزه قضایی دیدار کرد.

عتباتی در ادامه در نشست صمیمی با روسا،دادستان‌ها،قضات دو حوزه قضایی چالدران و شوط بیان داشت: شهرستان چالدران ظرفیت‌های بسیار زیادی از منابع دارد که باید هم مورد صیانت وحفاظت قرار گیرد و هم نهایت بهره برداری را از این ظرفیت‌های الهی نمود وبرای پیشرفت منطقه از آن‌ها بهره جست.

عتباتی در ادامه آموزش خدمات الکترونیک و انفورماتیک را مورد تاکید قرار داد و گفت: اکنون بسیاری از خدمات قوه قضاییه الکترونیک است که هم در وقت و هم در هزینه‌ها صرفه جویی چشمگیری دارد و سرعت خدمت رسانی را هم بسیار بالا برده است، لذا باید در کنار کارکنان دستگاه قضایی مردم هم ضمن یادگیری استفاده از خدمات الکترونیک، کار‌های خود را در دستگاه قضایی به صورت الکترونیک انجام دهند.

رئیس کل دادگستری استان آذربایجان غربی با اشاره به وجود برخی کمبود‌ها و نیازمندی‌ها گفت: باید با جدیت و همت جهادی کار‌ها را پیش ببریم و از ظرفیت‌های قانونی موجود استفاده کنیم، خصوصا در بحث عملکرد ضابطین باید آموزش‌های لازم را در پرونده‌های حساس به آن‌ها ارائه نماییم و طبق قانون انجام وظیفه را از آن‌ها بخواهیم.
 
 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *