تقدیر رئیس کل دادگستری کرمان از کادر بهداشت و درمان

۰۲ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۶:۱۷
کد خبر: ۷۵۱۸۹۷
دسته بندی‌: حقوق و قضا ، قضایی
رئیس کل دادگستری استان کرمان ضمن قدردانی از زحمات و تلاش‌های شبانه روزی کادر بهداشت و درمان گفت:پزشکان، مجاهدان خط مقدم مبارزه با کرونا هستند.
- یدالله موحد، رئیس کل دادگستری استان کرمان با تاکید بر اینکه دستگاه قضایی قدردان زحمات و تلاش‌های شبانه روزی کادر درمان است، بیان داشت: دستگاه قضایی استان حمایت و پشتیبانی کامل از اجرای مصوبات ستاد کرونای استان کرمان را در اولویت کاری خود دارد.

موحد، در دیدار با رییس دانشگاه علوم پزشکی ضمن گرامیداشت روز پزشک افزود: پزشکان و سایر عوامل کادر بهداشت و درمان در این ایام پرخطر شیوع بیماری کووید ۱۹ با ایثار و فداکاری به مردم خدمت رسانی می‌کنند.

وی ضمن تقدیر از تلاش‌های مجاهدانه پزشکان استان کرمان، عنوان کرد: با شیوع کرونا تمامی پزشکان مخصوصا متخصصین عفونی در خط مقدم مقابله این بحران قرار گرفتند.

رئیس کل دادگستری استان کرمان نظر دانشگاه علوم پزشکی را ملاک تصمیمات دستگاه قضایی در زمینه مقابله و پیشگیری از شیوع بیماری کرونا دانست و بیان کرد: تاکنون دادگستری کل استان کرمان از تمامی تصمیمات کارشناسی و همچنین مصوبات ستاد مقابله با کرونای استان حمایت و پشتیبانی قضایی لازم را انجام داده و تا رسیدن به وضعیت مطلوب سلامت در جامعه به حمایت‌های خود ادامه خواهد داد.

همچنین حمیدرضا رشیدی نژاد رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان نیز از حمایت‌های یک سال و نیم اخیر دستگاه قضایی استان کرمان بویژه در زمینه مقابله با بیماری کووید ۱۹ تشکر کرد و حمایت دستگاه قضایی را مایه دلگرمی مدیران و پزشکان کادر درمان دانست.
 
 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *