دیدار رئیس کل دادگستری کرمان با دو تن از جانبازان

۰۲ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۷:۲۳
کد خبر: ۷۵۱۷۱۱
دسته بندی‌: حقوق و قضا ، قضایی
رئیس کل دادگستری استان کرمان به همراه مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران و جمعی از معاونین دادگستری استان با دو تن از جانبازان این شهر دیدار و به مشکلات و درخواست‌های حقوقی و قضایی آن‌ها رسیدگی کرد.
- یدالله وحد، رئیس کل دادگستری استان کرمان به همراه مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران و جمعی از معاونین دادگستری استان با دو تن از جانبازان این شهر دیدار و به مشکلات و درخواست‌های حقوقی و قضایی آن‌ها رسیدگی کرد.

موحد، در جریان این دیدار با غلامرضا ضیاالدینی جانباز قطع نخاع و علی اصغر حسینی پور تنها جانباز استان که به دلیل مشکلات تنفسی باید به صورت ۲۴ ساعته باید اکسیژن دریافت کند، دیدار و با آن‌ها گفتگو کرد.

وی در این دیدار ضمن تقدیر از ایستادگی و مقاومت شهدا، جانبازان و ایثارگران، عنوان کرد: خانواده‌های شهدا، جانبازان و ایثارگران از الگو‌های اصلی مقاومت و صبر هستند که به یقین در درگاه خداوند اجر بسیار والایی دارند.

رئیس کل دادگستری استان کرمان، ضمن اشاره به این مطلب که تمامی مسئولان قضایی، قضات و کارگزاران عدالت در جای جای کشور خود را مدیون رشادت‌ها و جانفشانی‌های شهدا، جانبازان و ایثارگران می‌دانند، تاکید کرد: مجموعه قضایی استان کرمان همواره در چارچوب قوانین کشور حامی حقوق ایثارگران و خانواده‌های آن‌ها بوده و خواهد بود.

موحد، حضور تعدادی از فرزندان شهدا، جانبازان و ایثارگران در سمت‌های مختلف قضایی و اداری در مجموعه دادگستری کل استان کرمان را مایه افتخار و سند مباهات این دستگاه برشمرد.

وی تصریح کرد: همراهی و پیگیری‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران در رسیدگی به درخواست‌های حقوقی و قضایی خانواده‌های شهدا، جانبازان و ایثارگران نیز شایسته تقدیر است.
 
 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *