تشریح جزئیات نشست کمیسیون صنایع با وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان/ برنامه‌ریزی برای موفقیت در المپیک ۲۰۲۴

16:41 - 25 مرداد 1400
کد خبر: ۷۴۹۹۷۴
دسته بندی: ورزشی ، سایر حوزه ها
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به بررسی برنامه‌های وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان در کمیسیون متبوعش، گفت: برنامه‌ریزی برای موفقیت در المپیک ۲۰۲۴ یکی از برنامه‌های سجادی بود.

- روح‌الله عباس‌پور در تشریح نشست ظهر امروز (دوشنبه ۲۵ مرداد ماه) کمیسیون صنایع و معادن مجلس، به حضور حمید سجادی وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان در این جلسه اشاره کرد.

نماینده مردم بوئین زهرا و آوج در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان بخشی از برنامه‌ها و رویکرد‌های خود را برای وزارتخانه تشریح کرد، ادامه داد: آقای سجادی درباره دغدغه‌ها و مسائل مربوط به جوانان به بیان مطالبی پرداخت. به زعم وزیر پیشنهادی حوزه جوانان تاکنون مغفول مانده و باید در زمینه‌های مسکن، ازدواج، تسهیلات بانکی و... اقدامات مناسب صورت گیرد.

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه برنامه‌ریزی برای موفقیت در المپیک ۲۰۲۴ نیز یکی دیگر از برنامه‌های وزیر پیشنهادی بود، افزود: در ادامه جلسه، اعضای کمیسیون سوالات و نظرات خود را عنوان کردند که ضرورت ارتقا جایگاه کشور در مسابقات ورزشی بین‌المللی یکی از این تاکیدات بود.

وی اضافه کرد: همچنین توجه به ورزش همگانی، تکمیل طرح‌های نیمه تمام و... از دیگر مطابات نمایندگان از وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان بود.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *