بازدید رئیس کل دادگستری کرمان از حوزه قضایی شهداد و گلباف

۱۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۷:۵۸
کد خبر: ۷۴۶۶۹۵
دسته بندی‌: حقوق و قضا ، قضایی
رئیس کل دادگستری استان کرمان از حوزه قضایی شهداد و گلباف بازدید کرد.
- یدالله موحد، رئیس کل دادگستری استان کرمان با همراهی معاون قضایی و مسئول نظارت و ارزشیابی قضات دادگستری این استان در راستای پیگیری برنامه‌های راهبردی و نظارتی و به منظور بررسی عملکرد قضات و کارکنان، از حوزه‌های قضایی شهداد و گلباف بازدید کرد.

وی همچنین پس از بررسی وضعیت هر یک از این حوزه‌های قضایی، به منظور ارتقای سطح کیفی عملکرد و رفاه حال مراجعین، دستورات و توصیه‌های لازم را ارائه کرد.

رئیس کل دادگستری استان کرمان همچنین با برخی از مراجعین این حوزه‌های قضایی دیدار و گفتگو کرد و پس از استماع مطالبات آن‌ها، دستورات لازم را به منظور رسیدگی به موارد مطرح شده صادر کرد.

موحد گفت: در بازه چهارماهه امسال ۵۶۰ پرونده به حوزه قضایی شهداد وارد و ۵۸۰ پرونده مورد رسیدگی قرار گرفته است.

وی متوسط نرخ رسیدگی به پرونده‌ها در این حوزه قضایی را ۱۰۸.۵ درصد ذکر کرد و ادامه داد: در حال حاضر ۸۴ درصد ابلاغیه‌های این حوزه قضایی به صورت الکترونیک صادر می‌شود.

رئیس کل دادگستری استان کرمان در ادامه به عملکرد حوزه قضایی گلیاف اشاره و بیان کرد: در چهارماهه امسال ۴۸۱ پرونده در حوزه قضایی گلباف مورد رسیدگی قرار گرفته است.

موحد یادآور شد: متوسط نرخ رسیدگی به پرونده‌ها در حوزه قضایی گلباف ۱۰۵.۳ درصد است و در حال حاضر ۹۴ درصد ابلاغیه‌های قضایی در این حوزه به صورت الکترونیک صادر می‌شود.
 
 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *