بازدید رئیس کل دادگستری استان کرمان از مناطق سیل زده بافت

۰۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۳:۵۰
کد خبر: ۷۴۵۳۷۳
دسته بندی‌: حقوق و قضا ، قضایی
رئیس کل دادگستری استان کرمان با حضور در مناطق سیل زده شهرستان بافت بر تسریع در خدمات رسانی به مردم و حل مشکلات آن‌ها تاکید کرد و گفت: لازم است که اقدامات لازم از سوی دستگاه‌های مربوطه با قوت و سرعت بیشتری دنبال شده و امکانات و تجهیزات متناسب با ابعاد سیل اخیر و خسارت‌های وارده تامین و به کارگیری شود.
- یدالله موحد، رئیس کل دادگستری استان کرمان در سفر دو روزه به شهرستان بافت ضمن بازدید از مناطق سیل زده این شهرستان از جمله دهستان کیسکان، تلخه چار، باغ فخروییه و خوشکار عنوان کرد: مسائل و مشکلات مردم سیل زده باید در سریع‌ترین زمان ممکن مورد بررسی قرار گرفته و تصمیمات لازم برای حل این مشکلات اتخاذ شود.

وی بر بهره گیری از ظرفیت‌های بیمه‌ای به منظور جبران خسارت‌های وارده به جان و منازل مسکونی مردم سیل زده نیز تاکید کرد و ادامه داد: دستگاه قضایی استان کرمان با تمام امکانات خود آماده پشتیبانی از فعالیت‌های خدمات رسانی به سیل زدگان و نیز رفع مشکلات حقوقی و قضایی مردم مناطق سیل زده است.

وی با اشاره به تشدید خسارت‌های سیل اخیر به دلیل اقدامات غیر فنی و غیر اصولی از جمله معدنکاری یادآور شد: مدیران و مسئولان این بخش‌ها نیز باید برای جبران خسارت‌های وارده به مردم اقدامات لازم را معمول دارند.

نماینده عالی قوه قضاییه در استان کرمان بر بازگشایی هرچه سریعتر مسیل‌های این شهرستان تاکید کرد و گفت: در صورت قصور و کوتاهی در این بخش و وقوع بارش و سیل‌های مجدد شاهد افزایش خسارت‌های جانی و مالی برای مردم منطقه خواهیم بود و از این رو لازم است که این اقدام در سریعترین زمان ممکن انجام شود.
 
بیشتر بخوانید:


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *