دیدار وزیر ورزش و جوانان با آیت‌الله رئیسی/ رئیس جمهور منتخب: به جوانان در عرصه‌های مختلف مدیریتی و سیاست‌گذاری بیش از گذشته باید میدان داد

۱۹ تير ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۱:۰۶
کد خبر: ۷۴۰۱۴۸
دسته بندی‌: سیاست ، مجلس و دولت
رئیس جمهور منتخب با تاکید بر تلاش برای تسهیل مقدمات ازدواج جوانان گفت: به جوانان در عرصه‌های مختلف مدیریتی و سیاست‌گذاری بیش از گذشته باید میدان داد.

- بنا به اعلام روابط عمومی دفتر رئیس جمهور منتخب، «مسعود سلطانی‌فر» وزیر ورزش و جوانان پیش از ظهر امروز شنبه با حضور در دفتر رئیس جمهور منتخب، با آیت‌الله دکتر سید ابراهیم رئیسی دیدار و گفت‌وگو کرد.

سلطانی‌فر در این دیدار با تبریک انتخاب آیت‌الله رئیسی از سوی مردم و آرزوی موفقیت برای وی و دولت آینده، گزارشی از آخرین وضعیت برنامه‌ها و اقدامات وزارتخانه تحت مدیریت خود ارائه کرد.

آیت‌الله رئیسی نیز در این دیدار با تشکر از تبریک وزیر ورزش و جوانان و گزارش وی اظهار داشت: باید به جوانان در عرصه‌های مختلف مدیریتی و سیاست‌گذاری بیش از گذشته میدان داد.

رئیس جمهور منتخب همچنین تلاش برای تسهیل مقدمات ازدواج جوانان با تاکید بر تامین تسهیلات ازدواج و نیز توسعه مراکز مشاوره و حمایت از توسعه تشکل‌های مردم‌نهاد جوانان را مورد تاکید قرار داد.

دکتر رئیسی توسعه توامان ورزش همگانی و حرفه‌ای و نیز بهره‌گیری از تجربه، مهارت و دانش پیشکسوتان ورزشی را از جمله رویکرد‌های اصلی دولت سیزدهم در عرصه ورزش برشمرد.

 ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *