استقرار ۳ بیمارستان صحرایی نیروی زمینی سپاه در سیستان و بلوچستان

۱۹ تير ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۹:۰۴
کد خبر: ۷۳۹۹۹۰
دسته بندی‌: سیاست ، دفاعی و مقاومت
۳ بیمارستان سیار (صحرایی) نیروی زمینی سپاه مجهز به بخش سیار آی سی یو، دستگاه اکسیژن ساز کانتینری در استان سیستان و بلوچستان مستقر شد.
- بنا به اعلام سپاه نیوز، ۳ بیمارستان سیار (صحرایی) نیروی زمینی سپاه در استان سیستان و بلوچستان مستقر شد.

همچنین علاوه براین بیمارستان‌ها، ۲۰۰ نفر از اعضای کادر درمانی نیروی زمینی سپاه شامل پزشک، پرستار و بهیار نیز به کمک دانشگاه علوم پزشکی استان سیستان و بلوچستان برای کمک به مقابله با ویروس کرونا در این استان شتافتند.

سه بیمارستان سیار (صحرایی) نیروی زمینی سپاه مجهز به بخش سیار آی سی یو، دستگاه اکسیژن ساز کانتینری هستند و در هر بیمارستان به طور متوسط ۱۵۰ نفر در آمادگی کامل برای خدمت رسانی به هموطنان در استان سیستان و بلوچستان به سر می‌برند.

سردار احمد اخوان فرمانده بهداری رزمی نیروی زمینی سپاه با اشاره به خدمات گسترده درمانی نیروی زمینی سپاه به ویژه در مناطق محروم از جمله استان سیستان و بلوچستان، گفت: نفرات و همچنین تجهیزات و امکانات استقرار یافته نیرو در استان سیستان وبلوچستان تا رفع مشکلات مردم و بازگشت شرایط عادی درمانی در استان باقی خواهند ماند و به خدمت رسانی ادامه خواهند داد.

شایان ذکر است کاروان ۲۰۰ نفره اعزامی نیروی زمینی سپاه در فرودگاه زاهدان، مورد استقبال مهندس موهبتی استاندار سیستان وبلوچستان، سردار کرمی فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه و دکتر هاشمی شهری، رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان قرار گرفتند.
 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *