شناسایی ۲۰ میلیاردی سرقت منازل

۱۴ تير ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۵:۰۱
کد خبر: ۷۳۸۸۱۲
رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ از انهدام باند ۹ نفره سارقان منزل و کشف ۲۰ فقره سرقت منزل خبر داد و گفت: کارشناسان ارزش ریالی اموال مسروقه را ۲۰ میلیارد ریال برآورد کرده اند.
- علی عزیزخانی بیان داشت: در پالایش‌های اطلاعاتی مشخص شد، یکی از سارقان حرفه‌ای منازل با تشکیل باندی ۹ نفره به صورت گسترده و حرفه‌ای در نقاط مختلف تهران به سرقت از منازل می‌پردازند.

وی عنوان کرد: در تحقیقات گسترده پلیسی مشخص شد اعضای این باند سابقه دار بوده، مخفیگاه آنان در نقاط مختلف جنوب شهر تهران شناسایی و پس از هماهنگی‌های قضائی و از اطمینان از حضور سارقان در مخفیگاهشان، در نهایت ۵ اکیپ از کارآگاهان به مخفیگاه سارقان اعزام شدند.

رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران به دستگیری کلیه اعضای این باند اشاره کرد و ابراز داشت: در بازرسی از مخفیگاه متهمان ۲۲ دستگاه گوشی تلفن همراه، تعدادی تابلو فرش و ... کشف شد.
 
بیشتر بخوانید:

این مقام انتظامی تصریح کرد: متهم پس از انتقال به پلیس آگاهی به ۲۰ فقره سرقت منزل با همکاری یکدیگر در محله‌های مختلف تهران از قبیل: منیریه، خانی آباد، بریانک، قصرالدشت و ... معترف و اظهار کردند در تیم‌های ۳ الی ۴ نفره با استفاده از موتورسیکلت و تخریب در ورودی ساختمان مرتکب سرقت اموال با ارزش از منازل می‌شدند.

رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران در پایان با بیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی اموال سرقتی را بیش از ۲۰ میلیارد ریال برآورد کرده اند، گفت: تا کنون ۱۴ تن از مال باختگان شناسایی و اعضای این باند تا تکمیل تحقیقات پلیسی و کشف جزئیات پرونده در اختیار این پایگاه قرار دارند.
 

برچسب ها: سرقت پلیس آگاهی

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *