پیام تبریک رئیس سازمان زندان‌ها به حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه‌ای

۱۱ تير ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۵:۰۱
کد خبر: ۷۳۷۸۷۸
دسته بندی‌: حقوق و قضا ، قضایی
رئیس سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور انتصاب حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه‌ای را به عنوان ریاست قوه قضاییه تبریک گفت.
- محمد مهدی حاج محمدی،رئیس سازمان زندان‌ها انتصاب حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه‌ای را به عنوان ریاست قوه قضاییه تبریک گفت.
 
متن پیام به شرح زیر است:

محضر حضرت حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای محسنی اژیه " دامت برکاته"

ریاست محتـرم قوه قضاییه

با سلام و تحیت

افتخار علمداری در عرصه اجرای عدالت و احقاق حق و مورد پسند و انتخاب نائب امام زمان عج واقع شدن، بسیار شوق آفرین و مغتنم است.

یقیناً باعنایت خداوند متعال و اهل بیت ع در پرتو تلاش مخلصانه و جهادی به اتکای، دانش و تجارب گران‌سنگ، امید و انتظار مقام معظم رهبری حفظه الله و مردم، تصدیق و جامه عمل خواهد پوشید.

انشاءالله در سایه تدابیر جنابعالی سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور همسو با سایر ارکان قضایی در بستر سند تحول قضائی، هرچه سریعتر و بیشتر به سازمان مدنظر بنیانگذار کبیر انقلاب و رهبر عزیزمان به "آموزشگاه نیکی ها" تبدیل شود.

اینجانب به نمایندگی از جامعه شریف و بی نـام زندانبانی سراسر کشور ضمن عرض تبریک صمیمانه، دوام توفیقات حضرتعالی را در این سنگر خطیر، تحت عنایات حضرت بقیه الله الاعظم (عج) و نایب بر حقش حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) و عزت و افتخار آفرینی برای آن بزرگواران را از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

محمد مهدی حاج محمدی
 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *