کارمند شرکت، سارق طلای یک میلیاردی مدیر بود

۰۹ تير ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۸:۵۷
کد خبر: ۷۳۷۵۱۷
رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری کارمندی شرکتی خبر داد که یک میلیارد و ۵۰۰ میلون ریال طلای مدیرعامل شرکت را از محل کارش سرقت کرده بود.
- سید علی شریفی بیان داشت: نوزدهم خرداد ماه پرونده مبنی بر سرقت طلا از محل شرکت خصوصی، به ارزش یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال به پایگاه یکم پلیس آگاهی ارجاع شد.

وی عنوان کرد: با دعوت از شاکی، وی در خصوص جزئیات سرقت اظهار کرد، شانزدهم بهمن ماه سال گذشته متوجه شدم طلاهایم را که در داخل کشوی میز محل کارم واقع در زعفرانیه گذاشته بودم سرقت شده است و در این خصوص به شخص خاصی مظنون نیستم.

رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ ابراز داشت: در تحقیقات میدانی مشخص شد شاکی مدیر عامل شرکت است و ۲ کارمند آقا و کارمند خانم دارد. کارمند خانم به اسم مژده چند ماهی است که تسویه حساب کامل کرده و کارمند دیگر به اسم "امید" اظهارات ضد و نقیضی دارد و اتهامات را متوجه کارمند سابق شرکت می‌کند.
 
بیشتر بخوانید:

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در ادامه تحقیقات پلیسی مشخص شد امید با چند طلا فروش در ارتباط می‌باشد، ابراز داشت: با دعوت از طلا فروشان، یکی از آن‌ها به اسم رضا اظهار داشت، از همان ابتدا متوجه سرقتی بودن طلا‌های مسروقه شده و طلای مربوطه را زیر قیمت بازار در مقابل پرداخت مبلغ ۴۰۰ میلیون ریال از امید خریداری کرده است و در ابتدا مبلغ ۱۵۴ میلیون ریال به وی پرداخت و با درخواست فاکتور خرید از امید و با تهدید وی مبنی بر معرفی به پلیس از پرداخت الباقی مبلغ خودداری کرده است.

شریفی افزود: با کشف زوایای جدیدی از پرونده، امید در بازجویی مجدد به ناچار به سرقت از شرکت و فروش طلا‌ها به مالخر اعتراف کرد.

رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی پایتخت در پایان گفت: پس از هماهنگی‌های قضائی در بازرسی از محل کار مالخر یک حلقه انگشتر سفید رنگ با نگین‌های اصل برلیان متعلق به شاکی کشف متهمان برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.
 

برچسب ها: سرقت پلیس آگاهی

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *