انهدام باند زورگیران سارق

۰۹ تير ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۹:۴۲
کد خبر: ۷۳۷۵۱۴
رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری مرد جوانی که با همکاری همدستش یک دستگاه PS ۴ زورگیری کرده بود، خبر داد و گفت: دستگیری متهم دوم پرونده در دستور کار قرار دارد.
- سعید مجیدی بیان داشت: پرونده از کلانتری ۱۳۶ فرجام مبنی بر سرقت بعنف دستگاه بازی PS۴ به پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران ارجاع و کارآگاهان دایره مبارزه با سرقت بعنف پایگاه برسی موضوع را برعهده گرفتند.

وی عنوان کرد: شاکی اظهار داشت، نوزدهم آبان ماه یک دستگاه بازی PS۴ را برای فروش به قیمت ۸ میلیون تومان در فضای مجازی آگهی نمودم که شخصی آن را پسندید و بعد از هماهنگی خریدار که یک آقا بود به همراه یک نفر خانم جوان به آدرس منزل ما آمدند.

شاکی در ادامه گفت: لحظه‌ای که سارقان برای خرید به درب منزل مراجعه کردند من خانه نبودم و همسرم با فرزندم برای تحویل به جلوی درب مراجعه می‌کنند که سارقان با تهدید چاقو و به زور دستگاه را از دست فرزندم ربوده و متواری می‌شوند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: با وصول پرونده اکیپی از کارآگاهان پایگاه چهارم به محل سرقت مراجعه، بعد از تحقیق و اقدامات پلیسی و همچنین اطلاعاتی که از سوی شاکیان در مورد سارقان ارائه شد کارآگاهان موفق می‌شوند سارق به اسم امیر را شناسایی نمایند.
 
بیشتر بخوانید:

رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ ابراز داشت: تصویر بدست آمده از امیر به روئیت همسر شاکی رسید که بعد از روئیت تصویر سارق، اعلام داشته همین فرد بوده که به درب منزل مراجعه کرده و توانسته به زور دستگاه بازی را به سرقت ببرد.

مجیدی افزود: با شناسایی هویت سارق کارآگاهان بعد از هماهنگی با بازپرس شعبه ۶ دادسرای ناحیه ۳۴ تهران برای دستگیری سارق برآمده که بعد از شناسایی دقیق محل سکونت متهم، کارآگاهان در طی عملیات غافلگیرانه پنجم اردیبهشت ماه موفق به دستگیری امیر می‌شوند.

این مقام پلیسی در پایان گفت: امیر در بازجویی به سرقت از شاکی معترف که پرونده به نظر بازپرس شعبه ۶ دادسرای ناحیه ۳۴ تهران رسید و متهم برای تحقیقات تکمیلی، دستگیری همدست متواری و کشف زوایای پنهان پرونده در اختیار این یگان قرار گرفت.
 

برچسب ها: سرقت پلیس آگاهی

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *