بازداشت قاپ زن حرفه‌ای

۰۷ تير ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۳:۳۸
کد خبر: ۷۳۶۸۵۶
سرپرست پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری قاپ زن حرفه‌ای خبر داد و گفت: در این رابطه ۳۷ مال باخته شناسایی شد.
- علی فرخ پور بیان داشت: اوایل اردیبهشت ماه پرونده‌ای با موضوع سرقت گوشی تلفن همراه حسب شکایت یکی از شهروندان در دادسرا تشکیل و برای رسیدگی تخصصی و کشف جرم به پایگاه پنجم پلیس آگاهی ارجاع شد.

وی عنوان کرد: با توجه به اطلاعات و سرنخ‌های موجود و همچنین بهره گیری از شیوه هی نوین و علمی کشف جرم مشخص گردید سارق فردی بنام "محمد" است که دارای چندین بار سابقه دستگیری به اتهام سرقت و قاپزنی می‌باشد.

سرپرست پایگاه پنجم پلیس آگاهی فاتب با اشاره به اینکه با تلاش کارآگاهان در نهایت متهم بیست و سوم اردیبهشت ماه دستگیر شد، ابراز داشت: در پالایش‌های اطلاعاتی، ۳۷ مال باخته شناسایی که کلیه مال باختگان در مواجه حضوری محمد را بصورت قطعی به عنوان سارق اموال خویش شناسایی کردند.
 
بیشتر بخوانید:

این مقام انتظامی تصریح کرد: محمد در بازجویی شیوه و شگرد خود را اینگونه بیان کرد که با پرسه زنی در محل‌های خلوت سوژه مورد نظر خود را شناسایی و در فرصتی مناسب گوشی همراه شهروندان را قاپیده و بلافاصله متواری می‌شده است.

سرپرست پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ در پایان گفت: با اعتراف صریح متهم به بزه انتسابی و شناسایی شاکیان، متهم به مرجع قضائی معرفی و متهم با صدور قرار مجرمیت روانه زندان شد.
 

برچسب ها: سرقت پلیس

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *