سارق سواری دنا دستگیر شد

۰۷ تير ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۶:۱۸
کد خبر: ۷۳۶۷۲۸
علی همه خانی از کشف خودروی سرقتی به همراه دستگیری سارق آن در حین گشت زنی عوامل منطقه ۲۵ پلیس راهور فاتب در مسیر بزرگراه زین الدین – سراج خبر داد.
- به گزارش مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور فاتب، سرهنگ علی همه خانی معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص این خبر گفت: در ساعت ۲۰:۱۰ شب گذشته عوامل گشت منطقه ۲۵، در حین بازدید از یکفقره تصادف ایجد شده در محدوده غرب به شرق بزرگراه زین الدین بعد از خیابان سراج پس از استعلام خودرو متوجه سرقتی بودن خودرو می‌شوند.

همه خانی افزود: به محض اینکه مشخص گردید سواری دنا سرقتی می‌باشد راننده که خود نیز سارق بود قصد متواری شدن داشت که با ممانعت کارکنان راهور از فرار وی این فرد دستگیر و خودرو به همراه راننده آن پس از تنظیم صورتجلسه‌ای تحویل کلانتری گردید تا پس از سیر مراحل قانونی به دست صاحبش برسد.
 
بیشتر بخوانید:

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از شهروندان خواست با مشاهده خودرو یا موتورسیکلتی که مدتی است رها شده و صاحب آنرا نمی‌شناسند حتما با پلیس ۱۱۰ تماس حاصل نموده تا پس از استعلام در صورت سرقتی بودن و پس از سیر مراحل قانونی، خودرو به مالک آن تحویل گردد.
 

برچسب ها: سرقت پلیس راهور

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *