ادامه معمای پدیده و شهرخودرو در لیگ بیستم + عکس

۰۲ تير ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۳:۰۱
کد خبر: ۷۳۵۳۷۳
دسته بندی‌: ورزشی ، فوتبال
اعضای تیم فوتبال شهرخودرو معتقد هستند تیمی به این نام وجود ندارد و باید از نام پدیده استفاده کرد.

- تنها نماینده استان خراسان رضوی در لیگ بیستم فوتبال با نام شهرخودرو کارش را آغاز کرد. در میان فصل بروز مشکلات مدیریتی و مالی، شاگردان رحمتی را با مشکلات عجیبی روبه‌رو کرد. برای نمونه در بازی ماشین‌سازی تبریز و شهرخودرو، کاروان تیم مهمان به خاطر عدم دریافت پاسخ تست‌های کرونا برای ورود به ورزشگاه بنیان دیزل تبریز با مشکل همراه شدند. در آن بازی سرمربی شهرخودرو با پرداخت هزینه تست‌های کرونا از جیبش، مشکل تیمش را برطرف کرد.

در نهایت مدیران ورزشی استان خراسان رضوی به مشکلات شهرخودرو ورود کردند و در ۲۱ اسفند ماه ۱۳۹۹ فدراسیون فوتبال اعلام کرد «شهرخودرو» به «پدیده مشهد» تغییر نام داده است. با این وجود سهیل مهدی مسئول کمیته برگزاری مسابقات سازمان لیگ فوتبال در گفت‌وگو با میزان، در خصوص شایعه تغییر نام تیم فوتبال شهر خودرو اظهار داشت: هنوز تغییر نامی صورت نگرفته است. برای تغییر نام فرایندی باید طی شود که خیلی طولانی است. مالکِ وقت یکسری مدارک را برای اینکه نشان دهد مسئولیت تیم را برعهده دارد باید به همراه داشته باشد. بعد از این موارد به حقوقی سازمان لیگ ارجاع می‌شود و بعد از تایید آن‌ها نام تیم‌ها به صورت رسمی تغییر می‌کند.

در همین راستا احسان اصولی رییس هیئت فوتبال استان خراسان رضوی و عضو هیئت رییسه فدراسیون فوتبال نیز در گفت‌وگو با میزان، اعلام کرد: در شرایطی که تیم به خاطر بروز مشکلات دچار تنش شد و از تامین هزینه‌های خود عاجز بود، فضای مدیریت استان خراسان رضوی بسیج شد تا مسائل این تیم حل‌وفصل شود. دستگاه قضایی، استانداری، شورای شهر و شهرداری با پشتیبانی خود مشکل اداره تیم پدیده را حل کردند. در حال حاضر مشغول مذاکره با افرادی هستیم که به دنبال تملک پدیده هستند. دو بحث صلاحیت عمومی و توان مالی همه آنها بررسی می‌شود تا تیم در آینده با مشکل روبه‌رو نشود. با این همه تا آخر فصل بیستم لیگ برتر مالکیت پدیده زیر نظر استان تداوم خواهد داشت.

ادامه معمای شهرخودرو و پدیده در لیگ بیستم

با این تفاسیر در سایت سازمان لیگ نام شهر خودرو به چشم می‌خورد، اما لوگوی آن و در لیست بازی نام پدیده حک شده است. در همین رابطه جواد طاری‌بخش سخنگوی باشگاه در نشست خبری بعد از بازی معوقه هفته بیست‌ویکم استقلال و پدیده در لیگ برتر، اعلام کرد: تیمی به نام شهر خودرو در حال حاضر دیگر وجود ندارد؛ ما نمی‌دانیم چه کار باید بکنیم که نام تیم ما را پدیده اعلام کنند.

ادامه معمای شهرخودرو و پدیده در لیگ بیستمارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *