فضای کلی تبلیغات انتخاباتی در استان کرمان خوب و منسجم است

۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۲:۲۷
کد خبر: ۷۳۲۴۹۲
دسته بندی‌: حقوق و قضا ، قضایی
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان کرمان گفت: ستاد پیشگیری از جرایم و تخلفات انتخاباتی در راستای قانون اساسی و قانون انتخابات ریاست جمهوری و مجلس شورای اسلامی تشکیل شده است.
- سید مهدی قویدل، معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان کرمان بیان داشت: هدف اصلی ستاد‌های انتخاباتی و مسئولان نظارتی و اجرایی، برگزاری هر چه با شکوه‌تر انتخابات و برگزاری یک انتخابات آبرومند در سطح جهان است و در این رابطه تاکید می‌شود که انتخابات باید بر مبنای وفاق و همدلی بسیار خوب موجود، با امنیت، سلامت و اقتدار بیشتری برگزار شود.
 
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان کرمان خاطرنشان کرد: لازم است که روشنگری منصفانه، تنویر افکار عمومی با اطلاع رسانی به موقع و دقیق و فرهنگسازی و آموزش مفاهیم اساسی اجتماعی و قوانین انتخابات در اولویت کار ستاد‌های تبلیغات انتخاباتی قرار گیرد.

وی با اشاره به اینکه نشست مشترک با مسئولان ستاد‌های انتخاباتی در استان کرمان در راستای مصوبات شورای پیشگیری از جرایم و تخلفات انتخاباتی برگزار شده است، عنوان کرد: ستاد پیشگیری از جرایم و تخلفات انتخاباتی در راستای قانون اساسی و قانون انتخابات ریاست جمهوری و مجلس شورای اسلامی تشکیل شده و کمیته‌های مختلفی در زیرمجموعه این ستاد فعال هستند.

دبیر ستاد پیشگیری از جرایم و تخلفات انتخاباتی استان کرمان با اشاره به این مطلب که فضای کلی تبلیغات انتخاباتی در استان کرمان خوب و منسجم است، بر توجیه افراد فعال در ستاد‌ها تاکید کرد و ادامه داد: امیدواریم بعد از انتخابات نیز شاهد تداوم وفاق و همدلی موجود باشیم.

وی تصریح کرد: بایسته‌ها و انتظارات ستاد‌های انتخاباتی در ۲۲ بند تدوین شده است تا مسئولان و اعضای ستاد‌ها در رابطه با وظایف و رویکرد‌های مورد انتظار قبل، حین و بعد از انتخابات توجیه شده باشند.

قویدل در پایان بر برگزاری جلسه با هواداران و اعضای ستاد‌های تبلیغاتی نامزد‌ها به منظور تبیین انتظارات و مصادیق جرایم انتخاباتی تاکید کرد.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *