پرسپولیس از پیگیری حادثه اصفهان عقب نمی‌کشد

۲۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۸:۵۰
کد خبر: ۷۳۲۰۷۳
دسته بندی‌: ورزشی ، فوتبال
باشگاه پرسپولیس با جدیت پیگیر پرونده‌ی حمله به اتوبوس این تیم در اصفهان است.

- باشگاه پرسپولیس پس از اتفاقاتی که روز ۳ خرداد ۱۴۰۰ پیش از دیدار با ذوب آهن اصفهان برای این تیم اتفاق افتاد با جدیت و مُصرانه پیگیر مجازات عاملان حادثه است. قضیه از این قرار است که پیش از بازی دو تیم در چارچوب هفته ۲۱ لیگ برتر، در مسیر اصفهان - فولادشهر با چند نارنجک دست ساز به اتوبوس پرسپولیس حمله شد که بیشتر شبیه به یک حمله تروریستی بود تا ابراز احساسات و کری‌های تند هواداری. در این حادثه اتوبوس پرسپولیس آسیب جدی دید و بازیکنان و عوامل باشگاه به شدت شوکه شدند.

پلیس انتظامی فلاورجان ۲ نفر را در رابطه با این اقدام غیرانسانی دستگیر کرد، اما تاکنون اظهارات آن‌ها و انگیزه‌شان از این کار مشخص و رسانه‌ای نشده است. ظاهراً این ۲ فرد فعلاً به قید وثیقه آزاد هستند و باشگاه پرسپولیس پیگیر این است تا هر چه سریع‌تر روند پرونده طی شود. مسئولان این باشگاه مدارک جدیدی را جهت پیگری دقیق‌تر به سازمان لیگ ارسال کرده‌اند.

اما در سوی دیگر ماجرا هیئت فوتبال اصفهان قرار گرفته و نه باشگاه ذوب آهن، زیرا اتفاقات در اتوبان رخ داده و حتی اگر آن افراد هوادار ذوب آهن هم باشند این مسئولان هیئت فوتبال هستند که پاسخگوی امنیت بازی هستند.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *