ناگفته‌های مهوش وقاری از وضعیت زنده‌یاد محسن قاضی‌مرادی/ هیچکس حمایتم نکرد

15:00 - 22 خرداد 1400
کد خبر: ۷۳۲۰۴۳
یک بازیگر تلویزیون گفت: نه تنها کمکی از نظر مادی برای درمان و نگهداری از محسن قاضی‌مرادی دریافت نکردم بلکه توجهی به لحاظ معنوی هم به ما نمی‌شد. سلبریتی‌ها تافته جدا بافته نیستند، اما‌ ای کاش در رفع مشکلاتش قدمی هر چند کوچک برای او بر می‌داشتند.

مهوش وقاری در گفت‌وگو با پیرامون فعالیت‌های اخیر خود در عرصه بازیگری گفت: به لحاظ روحی و مالی نیاز دارم تا مجددا وارد عرصه بازیگری شوم. فعلا مشغول هیچ کاری نیستم و فاصله‌ای که در فعالیت‌های هنری من در عرصه بازیگری ایجاد شده، مربوط به بیماری و فوت همسرم محسن قاضی مرادی است.

وی در همین راستا ابراز کرد: مسلما قصد ادامه مسیر بازیگری را دارم و هرگز در هیچ کجا اعلام نکرده بودم که به شکل صددرصدی می‌خواهم در این زمینه منفعل شوم و بازی نکنم، مدت‌ها است از این عرصه تا حدود زیادی دور مانده‌ام اطلاع دقیقی از وضعیت فیلم‌ها ندارم، اما قطعا کرونا هم بر مشکلات فعالان این عرصه اضافه کرده است.

بازیگر سریال «عشق سال‌های جنگ» با اشاره به اینکه واکسیناسیون سراسری در رونق کسب‌وکار‌ها و امید هرچه بیشتر مردم اثرگذار است گفت: قرار بود پدرم را برای دریافت واکسن به یک مرکز مربوطه ببریم که کادر پزشکی لطف کردند و برای من هم واکسن زدند و به این ترتیب یک نوبت را کاملا به شکل اتفاقی دریافت کردم، اما تزریق نوبت دوم به تعویق افتاده است.

وی در همین راستا افزود: من واکسن خارجی دریافت کردم و عوارض خاصی برای من نداشت و فقط مقداری دچار ضعف و بیحالی شدم که چند ساعت بعد از بین رفت. البته باید اشاره کنم انتخاب نوع واکسن انتخاب خودم نبود و به کادر پزشکی و درمان اطمینان کردم.

بازیگر سریال «دیوار به دیوار» بیان کرد: با وجود آنکه واکسن زده‌ام، اما این اعتماد در من وجود ندارد که با خیال راحت مجددا به اجتماع و فعالیت‌های خود ادامه دهم، زیرا همانطور که می‌دانید دریافت یک نوبت از واکسن مصونیتی در فرد ایجاد نمی‌کند و فقط از مرگ او جلوگیری می‌کند. متاسفانه خیلی از دوستانم که واکسینه شده‌اند اعلام می‌کنند که به بیماری مبتلا شده‌اند و از طرفی آن‌ها به دلیل تامین مخارج زندگیشان ناچارند که به فعالیت‌های خود ادامه دهند.

وی درباره کیفیت کمک‌های مادی و معنوی مسئولین فرهنگی بیان کرد: نه تنها کمکی از نظر مادی دریافت نکردیم بلکه توجهی به لحاظ معنوی هم به ما نمی‌شد. سلبریتی‌ها تافته جدا بافته نیستند، اما‌ ای کاش در رفع مشکلاتش قدمی هر چند کوچک برای او بر می‌داشتند.

این بازیگر تلویزیون خاطرنشان کرد: ما حتی برای تهیه قرص خواب و یا چسب برای زخم بستر همسرم دچار مشکلاتی بودیم که باید در نهایت با قیمت‌های خارج از عرف آن‌ها را تهیه می‌کردیم و به گونه‌ای بود که تا زمان تهیه آن، زخم بستر همسرم پیشروی کرد و موجب شد حتی مبالغ هنگفت‌تری برای درمان آن بپردازیم همه ما با سیلی صورت خودمان را سرخ نگه نداشته ایم و امید دارم در آینده به وضعیت معیشتی هنرمندان و ریسک‌‎پذیر بودن شغل آن‌ها توجه شود.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *