تصویب افزایش سرمایه فولاد مبارکه اصفهان

14:36 - 21 تير 1393
کد خبر: ۷۲۷
دسته بندی: اقتصاد ، عمومی
خبرگزاری میزان: رییس اداره نظارت بر انتشار و ثبت اوراق بهادار سرمایه‌ای سازمان بورس از افزایش سرمایه شرکت فولاد مبارکه اصفهان از مبلغ 36 به 50 هزار میلیارد ریال خبر داد. این افزایش سرمایه از محل مطالبات و آورده نقدی، 12 هزار و 500 میلیارد ریال و از محل سود انباشته، یک هزار و 500 میلیارد ریال، جمعا به مبلغ 14 هزار میلیارد ریال خواهد بود.

: رییس اداره نظارت بر انتشار و ثبت اوراق بهادار سرمایه ای سازمان بورس از افزایش سرمایه شرکت فولاد مبارکه اصفهان از مبلغ 36 به 50 هزار میلیارد ریال خبر داد. این افزایش سرمایه از محل مطالبات و آورده نقدی، 12 هزار و 500 میلیارد ریال و از محل سود انباشته، یک هزار و 500 میلیارد ریال، جمعا به مبلغ 14 هزار میلیارد ریال خواهد بود.

به گزارش ، افزایش سرمایه شرکت فولاد مبارکه اصفهان به تصویب سازمان بورس و اوراق بهادار تهران رسید.
غلامرضا ابوترابی، رییس اداره نظارت بر انتشار و ثبت اوراق بهادار سرمایه ای سازمان بورس و اوراق بهادار، با اعلام این خبر بیان کرد: افزایش سرمایه حدود 39 درصدی شرکت فولاد مبارکه اصفهان از مبلغ 36 هزار میلیارد ریال به مبلغ 50 هزار میلیارد ریال صورت گرفت.

وی ادامه داد: این افزایش سرمایه از محل مطالبات و آورده نقدی، 12 هزار و 500 میلیارد ریال و از محل سود انباشته یک هزار و 500 میلیارد ریال محاسبه شده است که مجموع این افزایش سرمایه بالغ بر 14 هزار میلیارد ریال خواهد بود.

به گزارش سنا، ابوترابی افزود: این افزایش سرمایه به منظور اجرای طرح توسعه فولاد صبا و جبران مخارج انجام شده بابت مشارکت های صورت گرفته در افزایش سرمایه شرکت های سرمایه پذیر و اصلاح ساختار مالی به تصویب رسیده است.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *