فرمانده نهاجا: اُنس با قرآن حلال معضلات جامعه بشری است

۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۰:۵۸
کد خبر: ۷۲۴۲۹۶
دسته بندی‌: سیاست ، دفاعی و مقاومت
فرمانده نیروی هوایی ارتش در اختتامیه مسابقات سراسری حدیث نهاجا با بیان اینکه نتیجه دوری از معنویت و درگیر شدن در نیاز‌های مادی، یاس و ناامیدی است، گفت: اُنس با قرآن حلال معضلات جامعه بشری است.
- بنا به اعلام روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده در مراسم اختتامیه مسابقات سراسری حدیث نهاجا ضمن تبریک فرا رسیدن عید سعید فطر، گفت: تلاوت درست و صحیح قرآن کریم، مقدمه اداراک و فهم این کتاب آسمانی است که نتیجه تلاوت و تدبر در قرآن، افزایش معنویت و طراوت روح و جان آدمی است.

وی افزود: زندگی امروز بشری با معضلات گوناگونی مانند یأس و نا امیدی همراه است که نتیجه دوری از معنویت و درگیر شدن در نیاز‌های مادی است و می‌توان گفت که اُنس با قرآن کریم حلال معضلات جامعه بشری است.

فرمانده نیروی هوایی ارتش اظهار داشت: تدبر در قرآن کریم، مقدمه عمل به قرآن است و اگر به قران عمل شود نتیجه مطلوب در تمامی امور بدست می‌آید و عمل به قرآن باید از مدرسین و معلمین قرانی آغاز شود و به تمامی جامعه تَسری پیدا کند و مطمئن باشید که هرچقدر برای قرآن هزینه کنید، چندین برابر آن را در زندگی و امور کاری بدست خواهیم آورد.
 
 

برچسب ها: ارتش قرآن اقتدار

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *