مشکل نور ورزشگاه امام خمینی (ره) اراک تا جمعه حل می‌شود

۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۹:۵۶
کد خبر: ۷۲۴۰۷۰
دسته بندی‌: ورزشی ، فوتبال
خبر‌ها از باشگاه آلومینیوم حاکی از آن است که نور ورزشگاه امام خمینی (ره) تا روز جمعه و بازی مقابل شهر خودرو حل خواهد شد.

- از هر یک از چهار سکو نورافکن‌های ورزشگاه امام خمینی شهر اراک ۴ پروژکتور کم شده است. به گفته بازیکنان این تیم شرایط برای تمرینات مناسب نیست چه برسد به اینکه بازی برگزار شود. ظاهراً نور استادیوم بسیار کم است و به همین دلیل سازمان لیگ تذکر جدی در حوزه میزبانی به مسئولان باشگاه آلومینیوم اراک داده است.

این در حالی است که تیم فوتبال آلومینیوم باید جمعه هفته جاری مقابل شهرخودرو هفته بیست‌وسوم لیگ برتر را میزبانی کند. اگر مسئولان نتوانند به موقع پروژکتور‌ها را به ورزشگاه برگردانند، شاید این مسابقه لغو و در زمان دیگری، در محل دیگری برگزار شود.

البته مسئولان آلومینیوم به سازمان لیگ قول داده‌اند ورزشگاه‌ را تا روز جمعه آماده برگزاری کنند. در همین خصوص رایزنی‌ها در شهر اراک آغاز شده و مدیران این باشگاه در تلاشند بتوانند مسئولان ورزشگاه مربوطه را در خصوص باز گرداندن پروژکتور راضی کنند. هر چند تاکنون مذاکرات به نتیجه نرسیده، اما آنچه در باشگاه آلومینیوم به گوش می‌رسند خبر‌های مثبت و خوبی است.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *