سخنگوی وزارت امور خارجه با رئیس کمیته ملی المپیک دیدار کرد

۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۰:۴۸
کد خبر: ۷۲۳۹۲۳
دسته بندی‌: سیاست
سخنگوی وزارت امور خارجه در دیدار با رئیس کمیته ملی المپیک از آمادگی وزارت امورخارجه برای همکاری همه جانبه با این‌کمیته در رقابت‌های ورزشی بین‌المللی از جمله المپیک توکیو تاکید کرد.

- سعید خطیب‌زاده در بازدید از مجموعه کمیته ملی المپیک و دیدار با سید رضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک جمهوری اسلامی ایران، از نزدیک در جریان اقدامات گسترده صورت گرفته برای توسعه زیرساخت‌ها و تعمیق ورزش قهرمانی در کشور قرار گرفت.

سخنگوی دستگاه دیپلماسی در دیدار با رئیس و مسئولین کمیته ملی المپیک از آمادگی وزارت امورخارجه برای همکاری همه جانبه با این‌کمیته با هدف حضور پرقدرت و موفق ورزشکاران کشورمان در رقابت‌های ورزشی بین‌المللی از جمله المپیک توکیو و همچنین معرفی فرهنگ غنی ایران به مخاطبان بین‌المللی در این رویداد جهانی تاکید کرد.

در این دیدار صالحی امیری نیز ضمن تشریح آخرین وضعیت حضور ورزشکاران ایران در مسابقات المپیک ۲۰۲۰ توکیو، بر آمادگی‌های فنی و پشتیبانی کمیته ملی المپیک جهت حضور موثر و موفق ورزشکاران ایرانی در این مسابقات جهانی تاکید کرد.

لازم به ذکر است به منطور تسهیل امور و هماهنگی هر چه بیشتر توافق شد، کمیته مشترکی تا زمان برگزاری المپیک توکیو، موضوعات مرتبط را پیگیری کند.

 

 ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *