مددکاری مهم‌ترین مأموریت کارکنان زندان‌ها است

۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۴:۲۷
کد خبر: ۷۲۳۳۷۶
دسته بندی‌: حقوق و قضا ، قضایی
رییس سازمان زندان‌ها اقدامات تامینی و تربیتی کشور گفت: تربیت زندانیان و کمک به بازگشت آن‌ها به جامعه و در یک عنوان، مددکاری مهم‌ترین ماموریت کارکنان زندان‌ها است.
- محمد مهدی حاج محمدی در ادامه سفر یک روزه به همدان در دیدار با خانواده مرحوم زارعی از کارکنان اداره کل زندان‌های همدان گفت: ما در همه شرایط قدردان زحمات همکاران، کارکنان و مددکاران سازمان زندان‌ها هستیم.

وی اظهار داشت: مرحوم زارعی که به نیک نامی در بین زندانیان و همکاران معروف است، برای ما و کارکنان زندان‌ها یک الگو محسوب می‌شود.

رییس سازمان زندان‌ها اقدامات تامینی و تربیتی کشور با تاکید بر اینکه امسال حمایت ویژه‌ای از زندانیان و خانواده‌های آن‌ها صورت می‌گیرد، عنوان کرد: برخی از زندانیانی که ما مراقبت می‌کنیم، حتی خانواده ایشان حاضر به تحمل آن‌ها نیستند و مجموعه کارکنان زندان‌ها برادرانه و پدرانه به آن‌ها خدمت می‌کنند.

حاج محمدی با اشاره به اینکه پست مددکاری ما یکی از مهم‌ترین پست‌های سازمان زندان‌ها است، خاطر نشان کرد: ماموریت اصلی ما در سازمان زندان‌ها مددکاری است. کارکنان و مددکاران سازمان زندان‌ها ماموریت سنگینی بر عهده دارند.

رییس سازمان زندان‌ها اقدامات تامینی و تربیتی کشور با ابراز همدردی با خانواده مرحوم زارعی بیان کرد: ما علاوه بر تعهد سازمانی، تعهد انسانی داریم و از مجموعه خود حمایت می‌کنیم.

شایان ذکر است مرحوم زارعی چندی پیش به علت ابتلا به ویروس کرونا درگذشت.
 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *